Green Port Development Sp. z o.o. logo

Green Port Development Sp. z o.o.

Kołobrzeg, ul. Poleska 4
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Green Port Developmet Sp. z o.o. wywodzi się z rodzinnej firmy, która na lokalnym rynku nieruchomości mieszkaniowo-apartamentowych działa od 2007 roku. Każdą kolejną inwestycję poprzedza wielomiesięczna analiza i przygotowanie. Bogate doświadczenie powoduje, że każda kolejna inwestycja jest przemyślana, tworzona z pasją i dbałością o szczegóły.

Posiadamy w sprzedaży 53 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Green Port Kołobrzeg
  3 kw. 2023
  Kompleks apartamentowy Green Port powstaje w sercu zielonej, spokojnej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele. Inwestycja oddalona jest zaledwie 10 minut spacerem od morza oraz pięknej, szerokiej plaży. W budynku powstaną 102 apartamenty o powierzchniach od 22,62 do 34,282. Zależnie od potrzeb klienta, mieszkania będą oddawane w stanie deweloperskim, albo wykończone pod klucz.Obiekt jest dosłownie naszpikowany atrakcjami dla całej rodziny. Na tak niewielką ilość apartamentów (102) przypada tyle atrakcji, ile normalnie znajduje się w hotelach resortowych o znacznie większej liczbie pokoi. Dodatkowo, na parterach sześciokondygnacyjnego budynku powstaną lokale usługowe oraz duża restauracja z dwoma wejściami – z zewnątrz apartamentowca oraz z lobby budynku.

  Green Port Kołobrzeg

  ul. Lwowska 11 , Kołobrzeg(6.3 km od centrum)
  Green Port Development Sp. z o.o.

Kontakt

Green Port Development Sp. z o.o. logo
Green Port Development Sp. z o.o.
Kołobrzeg, ul. Poleska 4
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: