Gemini ms sp. z o.o. logo

Gemini ms sp. z o.o.

O nas
Kontakt

Informacje o nas

GRUPA GEMINI MS Sp. z o.o. zajmuje się budową domów jednorodzinnych, z zabudowie bliźniaczej, łqńcuchowej i wolnostojącej. Wraz z rozwojem firmy i rosnącym doświadczeniem realizowaliśmy coraz większe projekty – dzisiaj oferujemy Ci pełen zakres robót budowlanych, od fundamentu, aż po dach. Realizujemy projekty budowlane jako generalny wykonawca, jak również jako podwykonawca we współpracy z renomowanymi firmami budowlanymi. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Budujemy, remontujemy i wykańczamy obiekty mieszkaniowe i przemysłowe.

Szukasz partnera, który zaproponuje Ci szeroki wachlarz kompleksowych usług? Właśnie go znalazłeś – to GEMINI MS Sp. z o.o.!

Nasze doświadczenie, solidność i terminowość pozwalają sprostać największym wyzwaniom stawianym nam przez klientów. W naszej pracy stosujemy najnowsze materiały i rozwiązania, budujemy także w technologii tradycyjnej. Gwarantem jakości jest wysoko wykwalifikowana kadra inżyniersko – techniczna, zaangażowani i doświadczeni pracownicy oraz najlepsze materiały dostępne na rynku.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje, posiadają również wszelkie uprawnienia niezbędne do prawidłowego przebiegu realizacji inwestycji.

Kontakt

Gemini ms sp. z o.o. logo
Gemini ms sp. z o.o.
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: