Forgit Sp. z o.o. logo

Forgit Sp. z o.o.

Sopot, ul. Jana z Kolna 26a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma nasza utworzona została w 2010 roku w oparciu o kapitał własny. Właścicielami firmy są osoby o kilkunastoletnim doświadczeniu zdobytym na pomorskim rynku budowlanym i finansowym. Jesteśmy mieszkańcami Trójmiasta i to z jego rozwojem wiążemy naszą przyszłość. Od początku naszej działalności chcemy aby marka naszej firmy kojarzyła się z solidnością, nowoczesnością i wysoką jakością. W tym celu współpracujemy z najlepszymi architektami oraz korzystamy z usług sprawdzonych na rynku wykonawców.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska jaką jest Kiełpino Górne. Naszą ofertę kierujemy do Klientów ceniących sobie spokój ,nowoczesną architekturę jak i możliwość szybkiej komunikacji w obrębie całej aglomeracji trójmiejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej propozycji.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Forgit Sp. z o.o. logo
Forgit Sp. z o.o.
Sopot, ul. Jana z Kolna 26a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: