Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław Wasilewski logo

Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław Wasilewski

Ełk, ul.Sikorskiego 19B
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Moją firmę założyłem w 1990 roku opierając się na doświadczeniu z pracy w budownictwie. Nowoczesnym, skutecznym projektowaniem i zarządzaniem zdobyłem zaufanie klientów i w krótkim czasie znalazłem się w czołówce firm deweloperskich w Ełku. Dobra jakość, nowoczesność rozwiązań funkcjonalnych oraz dostępne ceny spowodowały, że w wybudowanych budynkach sprzedaję w pierwszym roku do 80% mieszkań. Moje produkty są nowoczesne i funkcjonalne, w każdym obecnie budowanym budynku są windy i parkingi, w tym podziemne oraz zieleńce i place zabaw dla dzieci.

Solidne wykonanie i dobra jakość materiałów stosowanych do budowy powodują, że mieszkania są niezwykle tanie w eksploatacji. W efekcie mój klient ma mieszkanie w dostępnej cenie, a niskie opłaty miesięczne za lokal poprawiają warunki spłaty kredytu.

Dbam o dogodne zagospodarowanie otoczenia budynku. Dojścia i dojazdy są funkcjonalne, a położenie budynku i zagospodarowanie otoczenia są projektowane z dbałością o estetykę i wygodę. Wszystkie budynki zaopatruję w monitoring, co gwarantuje bezpieczeństwo mieszkańców i ich mienia.

Ceny lokali w moich budynkach są niskie mimo wbudowania wind, wysokiej jakości użytych materiałów, estetycznego otoczenia i dlatego dostępne praktycznie dla każdego. Staram się tak przygotować ofertę, żeby klient mógł uzyskać kredyt według swoich możliwości i kupić upragnione mieszkanie. Dla zainteresowanych organizuję wykonawstwo robót wykończeniowych na dogodnych warunkach.

Kontakt

Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław Wasilewski logo
Firma Budowlano-Handlowa Mieczysław Wasilewski
Ełk, ul.Sikorskiego 19B
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: