FHU ELDOM logo

FHU ELDOM

warmińsko-mazurskie, Kołobrzeska 1B lok.usł. nr 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

W 1999 roku została założona firma FHU ELDOM .

Zrealizowaliśmy budowy kamienic z lokalami usługowymi i mieszkalnymi o najwyższym standardzie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu przez szereg długich lat w trakcie udanej współpracy z naszymi inwestorami Firma ELDOM stała się jednym z godnych zaufania potentatów rynku budowlanego w charakterze profesjonalny i sprawdzony deweloper. Otrzymaliśmy szereg wyróżnień i odznaczeń z rąk Burmistrza Miasta Kętrzyna za zrealizowane inwestycje budowlane.

Dzięki naszym propozycjom i przyjaznemu podejściu do klienta zapewniamy nie tylko wysokiej jakości mieszkania lecz także, a może nawet przede wszystkim, miłą i przyjazną atmosferę w trakcie zawierania umowy.

Dzięki zapewnieniu wysokiego standardu wykonywanych przez nas usług nasza firma stała się jednym z czołowych liderów w branży deweloperskiej . Proponowane przez naszą firmę mieszkania są doskonale znanymi przez wielu inwestorów wywodzących się nawet z odległych rejonów naszego kraju i z zagranicy,

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór mieszkań, na sprzedaż

oraz lokali usługowych na sprzedaż i do wynajęcia.

Kontakt

FHU ELDOM logo
FHU ELDOM
warmińsko-mazurskie, Kołobrzeska 1B lok.usł. nr 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: