Europol Development sp. z o.o  logo

Europol Development sp. z o.o

Warszawa, Al. Solidarności 115/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Europol Development sp. z o.o. deweloper Alei Klonowej - firma powstała w 2009 roku. Jest dysponentem działki w Powałkach, gdzie powstanie osiedle energooszczędnych domów jednorodzinnych o charakterystycznym układzie urbanistycznym.

Domy zaprojektowane zostały przez kanadyjskiego architekta polskiego pochodzenia Andrew Ludewa. Inwestycja od projektu przez wykonanie po zarządzanie i administrację osiedlem jest obsługiwana przez inwestora - Europol Development sp. z o.o..

Aby w pełni zabezpieczyć klientów Europol Development sp. z o.o. zapewnia gwarancję bankową inwestycji, pomaga w uzyskaniu kredytu oraz daje 5-letnią gwarancję na domy.

Gmina Powałki leży na obrzeżach Borów Tucholskich, niedaleko wspaniałego jeziora Charzykowy. Położenie zapewnia świetną komunikację - niedaleko droga krajowa (7 km do Chojnic, 115 km do Gdańska, 90 km do Bydgoszczy) oraz przystanek kolejowy w odległości 500 m.

Kontakt

Europol Development sp. z o.o  logo
Europol Development sp. z o.o
Warszawa, Al. Solidarności 115/2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: