EuroDom Nieruchomości logo

EuroDom Nieruchomości

Kołobrzeg, ul. Armii Krajowej 11 AB/14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg Robert Małkiewicz działa na kołobrzeskim rynku nieruchomości od 1996 roku i jest w tej chwili wiodącą firmą o ugruntowanej pozycji.

Założycielem i właścicielem firmy jest licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami – Robert Małkiewicz.Nasza oferta:Nasze firma świadczy specjalistyczne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami:    * Kupno i sprzedaż nieruchomości,    * Najem i wynajem nieruchomości,    * Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami,    * Doradztwo inwestycyjne w zakresie rynku nieruchomości,    * Pośrednictwo w udzielaniu kredytów hipotecznych,    * Ubezpieczenia majątkowe. Ponadto zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji, możemy pochwalić się wysoką skutecznością sprzedaży i dużą liczbą udanych transakcji.

Chcąc usprawnić proces obsługi klienta i zwiększyć naszą wiarygodność w oczach kontrahentów, wdrożyliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Kontakt

EuroDom Nieruchomości logo
EuroDom Nieruchomości
Kołobrzeg, ul. Armii Krajowej 11 AB/14
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: