Enkrak-dom Sp. z o.o. Sp. kom. logo

Enkrak-dom Sp. z o.o. Sp. kom.

Tychy, ul. Runowa 15
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą deweloperską. Posiadamy doświadczenie zarówno na rynku deweloperskim jak i finansowym. Jeden ze wspólników uczestniczył w powstawaniu pierwszych osiedli mieszkaniowych pod nadzorem Amerykańskiej Fundacji Spółdzielczości Mieszkaniowej (Cooperative Housing Foundation) na początku lat 90-tych. W swoim dorobku ma kilka osiedli w Żorach, Rybniku, Zakopanem oraz Katowicach. Jego profesjonalizm podkreśla fakt otrzymania certyfikatów ukończenia kursów inicjatyw mieszkaniowych zatwierdzonych przez szerokie grono prestiżowych organizacji amerykańskich.

Kolejny ze wspólników stworzył w latach 90-tych jedną z największych firm finansowych nie powiązanych z bankiem, a w 2004 roku wprowadził ją z sukcesem na Giełdę Papierów Wartościowych. Ponadto, finansował działalność kilku deweloperów krakowskich, dzięki temu zapewnia firmie bezpieczeństwo oraz stabilność finansową. Naszą firmę tworzą ludzie kreatywni, którzy wnoszą wiele nowatorskich pomysłów i rozwiązań oraz wyczuwają potrzeby szybko zmieniającego się rynku. W realizowanych inwestycjach używamy najnowocześniejszych technologii oraz najlepszych materiałów budowlanych. Nasze domy zapewniają bezproblemowe, nisko-kosztowe oraz bezpieczne użytkowanie.

Kontakt

Enkrak-dom Sp. z o.o. Sp. kom. logo
Enkrak-dom Sp. z o.o. Sp. kom.
Tychy, ul. Runowa 15
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: