Emka Inwest Sp. z o.o. logo

Emka Inwest Sp. z o.o.

Brzeg Dolny, ul. B. Leśmiana 24/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka EMKA INWEST powstała w celu realizacji zamierzenia inwestycyjnego związanego z budową osiedla budynków mieszkalnych wielorodzinnych na terenie Brzegu Dolnego. Podstawowym zadaniem, spółki jest organizowanie i przeprowadzenie procesu inwestycyjnego zmierzającego do przekazania przyszłym nabywcom lokali mieszkalnych. Spółka zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji poprzez wyszukanie i zakup atrakcyjnych działek, wykonanie koncepcji architektonicznej, dokonanie wszystkich wymaganych uzgodnień, realizację budowlaną inwestycji, aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynków.

Patrząc z perspektywy przyszłych wieloletnich inwestycji Spółka zamierza zakupić kolejne nieruchomości celem realizacji kolejnych inwestycji, jednak będą one realizowane stopniowo w ścisłym powiązaniu z popytem Klientów na zakup własnego mieszkania na tym terenie. Starając się wpływać na ten popyt np. proponując wszystkim chętnym na zakup mieszkania zniżki lub dodatkowe bonusy w zależności od terminu podpisania umowy, czyli „im szybciej tym taniej”.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Emka Inwest Sp. z o.o. logo
Emka Inwest Sp. z o.o.
Brzeg Dolny, ul. B. Leśmiana 24/2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: