Elita Inwest logo

Elita Inwest

Poznań, Os. Stare Żegrze 87/5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Elita rozpoczęła swoją działalność poza granicami kraju w roku 1988. Wieloletnie doświadczenie w różnych branżach, w tym budowlanej, pozwoliło w 1999 roku pewnymi krokami wejść na polski rynek nieruchomości pod nazwą „ELITA INWEST”.

Nasza firma starała się sprostać Państwa wymaganiom na polu adaptacji i modernizacji nieruchomości powojskowych, budynków pokoszarowych, pomieszczeń magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne. Rok za rokiem firma rozwijała się i oddawała do użytku kolejne nieruchomości dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Również nastąpiła zmiana strategii , oprócz adaptacji firma rozpoczęła budowę nowych budynków od podstaw.

Obecnie działamy na terenie Bydgoszcz, Poznań, Słupsk z zamiarem powiększenia ilości inwestycji w całym kraju.

„Elita Inwest Developer” podkreśla główna działalność firmy. Wiedząc, że każdy człowiek ma inne wymagania, staramy się współpracować indywidualnie z klientem, uwzględniając jego życzenia i potrzeby. Wdrażamy nowe technologie, co czyni nasze osiedla wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach łączą w sobie nowoczesność, komfort a zarazem praktyczność.

Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, budujemy ogrodzone i monitorowane osiedla. Dla każdego mieszkańca jest zaplanowane miejsce parkingowe lub garaż. Duża ilość zieleni oraz sposób jej zagospodarowania sprawiają że nie czujesz się mieszkańcem wielkiej aglomeracji lecz przytulnego małego miasteczka. Decydując na zakup mieszkania zapraszamy do fachowego doradztwa pracowników naszych oddziałów sprzedaży.

Kontakt

Elita Inwest logo
Elita Inwest
Poznań, Os. Stare Żegrze 87/5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: