EKO-FOL J.T.Ł. Bugaj Spółka Jawna  logo

EKO-FOL J.T.Ł. Bugaj Spółka Jawna

wielicki, Ochmanów, Ochmanów 121
O nas
Kontakt

Informacje o nas

EKO-FOL rozpoczął swoją działalność w brażny tworzyw sztucznych w 1998 roku jako firma rodzinna.

Kilka lat pracy to ciągłe zmiany dotyczące przedewszystkim rozwoju technologicznego, poszerzenie rynku zbytu, a co za tym idzie umocnienia pozycji firmy na branżowskim rynku.

Od 2002 roku EKO-FOL jest spółką jawną. Nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 2500 m znajduje się w Ochmanowie w gminie Niepołomice.

Udane inwestycje m.in. linia produkcji granulatów o wysokiej wydajności, oraz linia technologiczna do produkcji folii budowlanych i ogrodniczych, daje gwarancje dalszego, skutecznego rozwoju firmy, w nowej europejskiej rzeczywistości.

Od 2004 roku firma zajmuje się również działalnością deweloperską, mamy już na swoim koncie zrealizowaną kamienicę (budynek mieszkalno-usługowy) w centrum Wieliczki, oraz kilkinaście domów jednorodzinnych w Wieliczce i okolicach.

Realizując inwestycje firma stawia na jakość i solidność, zawsze wykorzystuje materiały najlepszej jakości, dzięki czemu oferuje wysoki standard wykończenia.

Kontakt

EKO-FOL J.T.Ł. Bugaj Spółka Jawna  logo
EKO-FOL J.T.Ł. Bugaj Spółka Jawna
wielicki, Ochmanów, Ochmanów 121
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: