Eko Domy logo

Eko Domy

Góra Kalwaria, ul. Sportowa 19
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo budowlane EKO-DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Jesteśmy inwestorem nieruchomości na terenie Góry Kalwarii i okolic. Wśród naszych realizacji znajduje się m.in. szereg osiedli jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej oraz sporo domów mieszkalnych w takich lokalizacjach jak Kąty czy Góra Kalwaria. Dla realizacji nowej inwestycji RAJSKIEJ OSADY powołaliśmy nową spółkę celową EKODOMY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Spółka Komandytowa.

Jeśli chcesz kupić dom z działką w Górze Kalwarii, a nawet jeśli dopiero zastanawiasz nad tym czy działka z domem w rejonie Góry Kalwarii jest dla Ciebie – jesteś we właściwym miejscu. Bazując na swoim bogatym doświadczeniu deweloperskim chętnie pomożemy Ci wybrać Twój wymarzony dom.

Głównym celem naszej działalności jest świadczenie najwyżej jakości usług w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem budowlanym o dużym potencjale technicznym i osobowym, które specjalizuje się w generalnym wykonawstwie obiektów budownictwa ogólnego i mieszkaniowego, realizując obiekty w stanie deweloperskim i „pod klucz”.

Budujemy mieszkania i domy dla ludzi, którzy podobnie jak my cenią sobie jakość, terminowość i profesjonalizm. Interesuje Cię dom w takiej lokalizacji jak Kąty czy Góra Kalwaria? Chcesz kupić dom nieopodal Piaseczna? A może marzy Ci się działka na południu Warszawy? W każdym z tych przypadków zdaj się na nas! Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz bogatym zapleczem technicznym. Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym, co potwierdzają referencje uzyskane od zadowolonych klientów i inwestorów. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie inwestycji budowlanych – od doradztwa przez sporządzenie projektu po wykonawstwo.

Kontakt

Eko Domy logo
Eko Domy
Góra Kalwaria, ul. Sportowa 19
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: