Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Eko Dom Sp. z o.o. logo

Eko Dom Sp. z o.o.

Katowice, ul. Jana Kochanowskiego 4/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

EKO DOM Sp. z o.o . jako doświadczony realizator przedsięwzięć inwestycyjnych na rynku nieruchomości dzięki profesjonalizmowi, znajomości rynku oraz bardzo dobrym relacjom inwestorskim sprawnie realizuje różnorodne projekty branży budowlanej, budownictwa jedno i wielorodzinnego, gwarantując atrakcyjne warunki inwestorom tworzymy jednocześnie wysokojakościową ofertę nieruchomości tego dynamicznie rozwijającego się rynku. EKO DOM Sp. z o.o. działa w branży deweloperskiej od 2004 roku. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom kompleksowej i elastycznie dostosowanej do ich potrzeb usługi obejmującej realizację projektu budowlanego- od pozyskania gruntu poprzez projektowanie z renomowanymi biurami architektonicznymi, uzyskanie prawomocnych pozwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych domów wraz z infrastrukturą ich otoczenia.Nasza kadra posiada wieloletnia praktykę w zakresie realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych, może pochwalić się wysoką fachowością , wiedzą techniczna i finansową. Jesteśmy po to by kompleksowo, profesjonalnie, rzetelnie i bezpiecznie pomagać Naszym klientom zrealizować swoje marzenia o własnym domu. Nasi wykonawcy gwarantują wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo inwestycji. Budujemy osiedla na terenach, do których mamy prawne uregulowania do dysponowania gruntem.EKO DOM Sp. z o. o. to profesjonalna firma w branży deweloperskiej, która poprzez działalność w segmencie budowlanym pełni rolę nowoczesnego koordynatora na rynku realizując swoje inwestycje w kilku obszarach:mieszkania i apartamenty,domy jednorodzinne( wolnostojące i w zabudowie bliźniaczej),zabudowa szeregowa.W swojej działalności firma skupia się na doborze atrakcyjnych lokalizacji, zakupie gruntów, przeprowadzeniu zintegrowanego procesu inwestycyjnego oraz sprzedaży gotowych obiektów mieszkalnych. Taki model działalności jest możliwy dzięki współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami w branży budowlanej, finansowej i prawnej.

Nasze inwestycje zlokalizowane są na terenie Śląska i Zagłębia. Kolejnym etapem rozwoju jest rozwinięcie działalności realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych na rynku krajowym i zagranicznym. W najbliższych planach znajdują się inwestycje mieszkaniowe, w tym apartamenty. Uzupełnieniem naszej oferty będzie w przyszłości usługa zarządzania nieruchomościami, która głównie dotyczyć będzie sprzedawanych przez nas inwestycji.

Kontakt

Eko Dom Sp. z o.o. logo
Eko Dom Sp. z o.o.
Katowice, ul. Jana Kochanowskiego 4/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023