Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o. logo

DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o. - inwestycje w sprzedaży

Typ nieruchomości
Mieszkania i domy
Sortuj
Polecane
  • Budujemy nowe osiedle u zbiegu ul. Masztowej i Żorskiej. Będą to budynki dwu- i trzykondygnacyjne z podziemną halą garażową i 64 mieszkaniami o powierzchni od 42 do 90 m kw. Dodatkowo na mieszkania zaadaptowany zostanie budynek gospodarczy ze spichlerzem z końca XIX w., wozownią i dawną stajnią, które są częścią zabudowań folwarku Starołęka Wielka. Tu znajdzie się kolejnych 25 mieszkań o
    Autobus: 310 m

    2-3 pokoje | Metraż 38-69 m2

    Gotowe do odbioru

    od540 922zł10 725 zł/m2

O deweloperze DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o.

DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o. to jedna z ponad 5 000 firm w bazie portalu rynekpierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Poznaniu.

W swojej ofercie deweloper DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o. posiada:

  • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 38 m² do 69 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Nowy Folwark.Każda inwestycja DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

  • 20 nieruchomości w województwie wielkopolskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o..

Kontakt

DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o. logo
DOMBUD DEVELOPMENT Sp. z o. o.
Poznań, Ul. Krauthofera 18/57

Nagrody i wyróżnienia dla rynekpierwotny.pl

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023