Dom-Bud Development Sp z o.o. logo

Dom-Bud Development Sp z o.o.

Poznań, ul. Jakuba Krauthofera 18/57
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma DOM-BUD Kazimierz Stachowiak powstała w 1997 roku. Dynamiczny rozwój, solidność oraz połączenie wiedzy z wieloletnim doświadczeniem to atuty, dzięki którym zyskujemy coraz szersze grono klientów. Oferujemy pełen zakres usług budowlanych, stosujemy najnowocześniejsze technologie i sprawdzone rozwiązania. Partnerska współpraca i maksymalne spełnienie oczekiwań Klienta – to nasza dewiza. Dążymy do najwyższej jakości, wdrażając system ISO.

Specjalizujemy się w budowie domów od podstaw. Nasz zespół składa się z doświadczonych brygad wykonawczych. Działamy kompleksowo – posiadamy własny tartak i stolarnię, w której wykonujemy stolarkę budowlaną. Oferujemy domy budowane zarówno w systemie tradycyjnym, jak i kanadyjskim. Nasza ostatnia realizacja to osiedle Zielone Wzgórza w Komornikach. Idealnie usytuowane – położone w pięknej okolicy, w pobliżu Wielkopolskiego Parku Narodowego, a zarazem blisko centrum Poznania. Zabudowę osiedla stanowią 2 typy domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Naszą specjalnością jest także produkcja schodów, głównie drewnianych. Wykonujemy schody proste, zabiegowe, gięte oraz spiralne do mieszkań i biur wielokondygnacyjnych, a także do zróżnicowanych architektonicznie domów. Wykorzystujemy drewno krajowe i egzotyczne oraz ciekawe elementy wykończeniowe, m.in. ze stali, szkła oraz kamienia. Wiemy, jak ważna jest komunikacja między piętrami… Gwarantujemy trwałość, jakość i estetykę wykonania.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Dom-Bud Development Sp z o.o. logo
Dom-Bud Development Sp z o.o.
Poznań, ul. Jakuba Krauthofera 18/57
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: