Developer Karandys Sp. J. logo

Developer Karandys Sp. J.

Ząbki, ul. Graniczna 47
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Od początku swego istnienia firma Developer Karandys Sp. J., należy do grupy firm w branży deweloperskiej, działających na rynku podwarszawskim od wielu lat. Nasi klienci mogą docenić nas za wszechstronność i rzetelność w swoich inwestycjach charakteryzującą się niepowtarzalną architekturą o wysokich walorach estetycznych i użytkowych, wznoszoną w technologii tradycyjnej według własnych projektów. Współpracujemy z szerokim gronem inżynierów, architektów i kierowników budów w całej Polsce.

Każdy z naszych klientów może liczyć na to, iż podjęcie przez niego decyzji o zakupie mieszkania będzie dla naszej firmy priorytetem. Gwarantujemy kompleksową obsługę i rzetelne wywiązanie się z wiążącej nas umowy z klientem. W projektowaniu budynków uwzględniamy również Rządowe Programy Dofinansowania takie jak: „ Rodzina Na Swoim”.

Kontakt

Developer Karandys Sp. J. logo
Developer Karandys Sp. J.
Ząbki, ul. Graniczna 47
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: