Dan Investments Polska Sp. z o. o. logo

Dan Investments Polska Sp. z o. o.

Warszawa, ul. Lazurowa 168
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inwestycja Lazurowa 168 jest nowym projektem firmy Dan Investments Polska sp. z o. o. Projekt inwestycji został przygotowany przez warszawskie Biuro Projektowe Kazimierski i Ryba. Pracowania działa na rynku od 1999 roku, w tym czasie zrealizowała szereg prestiżowych projektów m.in. Atrium Business Centre, Atrium Tower, Atrium Plaza, Atrium Centrum, hotele Westin i Hilton.

Lazurowa 168 to nie jedyny projekt grupy Dan Investments Polska na warszawskim Bemowie. Oprócz niego spółka realizuje jeszcze dwa projekty. Pierwszy z nich to prestiżowy projekt - willa miejska "Apartamenty Kruszyńska", zaprojektowana według najlepszych architektonicznych trendów. Drugi to kameralne osiedle przy ul. Narwik w ramach, którego powstanie 60 mieszkań.

Generalnym wykonawcą inwestycji przy ul. Lazurowej jest spółka Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane ZAWISZA z Radomia, które działa na ogólnopolskim rynku od 1994 roku.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Dan Investments Polska Sp. z o. o. logo
Dan Investments Polska Sp. z o. o.
Warszawa, ul. Lazurowa 168
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: