D.A.G. Projekt Sp. z o.o. logo

D.A.G. Projekt Sp. z o.o.

O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Dag powstała w roku 2006. Głównym polem jej działalności jest budowa domów mieszkalnych. W 2009 roku, zakończyliśmy budowę pierwszego fragmentu osiedla domów w Komornikach, przy ul. Sadowej. Latem 2014r rozpoczęliśmy realizację kolejnego etapu – w budowie są 4 domy jednorodzinne, dwulokalowe (czyli 8 lokali), o powierzchni od 114 do 134m2, na działkach o powierzchni 400m2.

Docelowo zbudujemy osiedle 32 lokali mieszkalnych.

Wykonujemy również prace ogólnobudowlane np. – kompleksowe adaptacje poddaszy na cele mieszkaniowe – wykonaliśmy np. przebudowę strychu bloku mieszkalnego na ul. Dojazd w Poznaniu, z podziałem na cztery niezależne lokale, o powierzchni ok. 45m2 każdy, „pod klucz”.

Firma DAG realizuje też specjalistyczne prace budowlane w branży dekarsko-blacharskiej: wielkopowierzchniowe dachy przemysłowe, zabudowy ścian z wykorzystaniem płyt warstwowych bądź w układzie kasteta/wełna/blacha, a także montaż naświetli dachowych i klap dymowych.

Kontakt

D.A.G. Projekt Sp. z o.o. logo
D.A.G. Projekt Sp. z o.o.
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: