Dag Projekt Sp. z o. o. logo

Dag Projekt Sp. z o. o.

poznański, Komorniki, ul. Truskawkowa 12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Podstawą naszej działalności od 2006 roku pozostaje budowa domów mieszkalnych, działamy jako deweloper, wykonujemy też prace ogólnobudowlane, jak przebudowy poddaszy na mieszkania czy prace dekarsko-blacharskie.W 2009 roku zakończyliśmy realizację pierwszego etapu osiedla domów w Komornikach przy ul. Sadowej, oddając do użytkowania efektowne i w pełni funkcjonalne domy, Komorniki to też lokalizacja kolejnego etapu – budowy 8 domów.

Nasza specjalność to nowe mieszkania i domy, specjalistyczne prace przy wielkopowierzchniowych dachach przemysłowych i wiele innych prac budowlano-remontowych.

Zarówno jako deweloper, jak i firma usługowa działamy w pełni profesjonalnie, terminowo i w dopasowaniu do oczekiwań naszych Klientów. Budujemy nowe mieszkania i domy, które będą wygodnym i praktycznym miejscem życia dla przyszłych mieszkańców, przeprowadzamy sprawne remonty i przebudowy.

Kontakt

Dag Projekt Sp. z o. o. logo
Dag Projekt Sp. z o. o.
poznański, Komorniki, ul. Truskawkowa 12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: