Consteel Sp. z o. o. logo

Consteel Sp. z o. o.

Szczecin, ul. Sosnowa 6a
O nas
Kontakt

Informacje o nas

„Consteel” Spółka z o.o. została założona w maju 1988 roku. Działalność rozpoczęła w styczniu 1989 roku, podejmując się realizacji inwestycji w zakresie budownictwa ogólnego. Od 1991 roku zatrudniając na umowę o pracę blisko 100 osób realizowała w systemie generalnego wykonawstwa budynki mieszkalne i użyteczności publicznej "pod klucz". W 2006 roku firma zajęła się działalnością deweloperską. Działania firmy koncentrowały się głównie na prowadzeniu robót budowlanych i elektrycznych, a od 2012 roku w wyniku przeobrażeń wewnętrznych spółki tylko elektrycznych.

Consteel Spółka z o.o. jest członkiem Północnej Izby Gospodarczej i Rady ds. Współpracy Firm Przemysłu Elektrotechnicznego przy Stowarzyszeniu Elektryków Polskich Oddział w Szczecinie oraz otrzymała rekomendację Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. W 2009 roku firma otrzymała Gazelę Biznesu -nagrodę dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm.

Kontakt

Consteel Sp. z o. o. logo
Consteel Sp. z o. o.
Szczecin, ul. Sosnowa 6a
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: