Catalina Avalon Sp. z o.o. logo

Catalina Avalon Sp. z o.o.

Warszawa, al. Wyścigowa 6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firmy należące do Grupy Catalina to deweloperzy działający już od kilku lat na rynku warszawskim.

Zarząd firm sprawowany jest przez zespół specjalistów posiadających bogate doświadczenie w zarządzaniu oraz prowadzeniu i nadzorowaniu projektów budowlanych.

Większościowymi udziałowcami są znane na międzynarodowym rynku deweloperskim firmy zagraniczne oraz krajowe osoby fizyczne.

Firmy Grupy Catalina stale współpracują z największymi polskimi bankami, które po dokonaniu wnikliwej analizy przedsięwzięć współfinansują inwestycje, sprawując niezależny nadzór bankowy nad projektem.

Każda z naszych firm gwarantuje produkt, jakiego Państwo oczekujecie, wykonany profesjonalnie przy zachowaniu dyscypliny budżetowej z maksymalnie obniżonymi kosztami wykonania oraz wielką dbałością o komfort przyszłego użytkownika.

W inwestycjach stosowane są wyłącznie sprawdzone technologie i najwyższej jakości tradycyjne materiały budowlane. Nowoczesne spojrzenie na architekturę oraz dbałość o dostosowanie budynków do potrzeb i oczekiwań współczesnego klienta, gwarantuje osiągnięcie najlepszych, nowoczesnych rozwiązań dostępnych na rynku.

Motto firm Grupy Catalina: “Poprzez jakość budujemy zaufanie” odzwierciedla niezwykłą w polskich warunkach staranność i uwagę przywiązywaną do jakości oferowanego produktu.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Catalina Avalon Sp. z o.o. logo
Catalina Avalon Sp. z o.o.
Warszawa, al. Wyścigowa 6
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: