Budo-Forma Sp. z o.o. logo

Budo-Forma Sp. z o.o.

Luboń, ul. Dąbrowskiego 9
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Budo-Forma to spółka, która swą działalność opiera na czterech ważnych filarach: solidnej pracy, szacunku do klienta, zaufaniu banków oraz doskonałej opinii. To wartości, które sprawiają, że cieszymy się solidną pozycją na rynku i możemy spełniać oczekiwania naszych Klientów.

Budo-Forma już od 8 lat cieszy się uznaniem klientów, co przekłada się ugruntowaną pozycję na wielkopolskim rynku. Główną zaletą naszej firmy jest solidne wykonawstwo, które opiera się na łączeniu najnowocześniejszych technologii z tradycyjnymi materiałami. Spełniają one wszelkie wymogi, posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Ponadto, aby oferować Państwu jak najdoskonalsze obiekty, współpracujemy z najlepszymi architektami, co przynosi wspaniałe rezultaty w postaci oryginalnych, a jednocześnie użytecznych budynków mieszkalnych, ale także obiektów biurowych i handlowych.

Naszą zaletą jest także duża elastyczność w aranżacji wnętrz – już na etapie budowy przystosowujemy wygląd przyszłego mieszkania do indywidualnych upodobań Klientów – mogą oni decydować np. o rozmieszczeniu punktów elektrycznych, czy postawieniu ścianek działowych. Jako inwestor i jednocześnie wykonawca, precyzyjnie określamy terminy ukończenia inwestycji, a następnie tych terminów dotrzymujemy.

Solidność Budo-Formy potwierdzają sami Klienci. Krąg naszych Klientów poszerza się każdego dnia, trafiają do nas głównie z polecenia osób, które już skorzystały z naszych usług.

Kontakt

Budo-Forma Sp. z o.o. logo
Budo-Forma Sp. z o.o.
Luboń, ul. Dąbrowskiego 9
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: