Buckingham Investments logo

Buckingham Investments

Poznań, ul. Nowowiejskiego 10/19
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Buckingham Investments to nazwa grupy kapitałowej łączącej firmy prowadzące szeroko rozumianą działalność deweloperską. Naszym głównym celem jest wyróżnienie naszej marki wśród innych podmiotów rynku nieruchomości, natomiast kluczem do jego realizacji koncentracja na najlepszych lokalizacjach, wysokim standardzie oraz wkraczaniu na dotychczas niezagospodarowane obszary rynku, czego przykładem jest nasz budynek przy ul. Nowowiejskiego – Poznań Legal Chambers.

Buckingham Investments jest zarządzana przez angielsko-polski managment, który kieruje grupą firm zrzeszających indywidualnych inwestorów z Europy oraz Azji. Dzięki temu udało nam się połączyć wielokulturowe spojrzenie na business z umiejętnością poruszania się w specyfice polskiego systemu administracyjno-prawnego związanego z prowadzeniem firmy deweloperskiej.

Kontakt

Buckingham Investments logo
Buckingham Investments
Poznań, ul. Nowowiejskiego 10/19
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: