Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg logo

Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg

Rzeszów, ul. Sikorskiego 5
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg to jedna z 7 063 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Rzeszowie.

W swojej ofercie agencja nieruchomości Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 55 m² do 114 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Osiedle Parkowe Tyczyn.Każda inwestycja Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 20 nieruchomości w województwie podkarpackim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg.

Posiadamy w sprzedaży 20 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Parkowe Tyczyn
  4 kw. 2024
  Osiedle Parkowe Tyczyn to inwestycja, która powstaje na terenie o powierzchni około 2,5 hektara. Jest ona realizowana etapami. Składa się z budynków mieszkalnych i handlowo-usługowych. Do dyspozycji mieszkańców osiedla przeznaczono tereny rekreacyjne- w tym plac zabaw dla dzieci oraz tężnię solankową.Osiedle zlokalizowane jest w malowniczym sąsiedztwie zielonych terenów zabytkowego parku w Tyczynie, a przy tym od centrum Rzeszowa dzieli je niespełna 15 min jazdy samochodem.W najbliższej okolicy znajdują się:- Szkoła Podstawowa w Tyczynie – 400 m- Przedszkole – 650 m- Żłobek – 450 m- Biedronka – 1 km- Rynek w Tyczynie – 900 m- Kościół – 1,3 km- Centrum Rzeszowa – 10 km- Galeria Millenium Hall – 8,4 kmI etap składa się z 20 mieszkań zlokalizowanych w budynkach w zabudowie szeregowej. Dostępne są 2 typy lokali. Mieszkania o pow. 55 m2 z ogródkami oraz duże mieszkania 2-poziomowe o pow. około 125 m2 z balkonami i tarasami o łącznej pow. 27 m2. Mieszkania posiadają komórki lokatorskie lub schowki oraz przynależne miejsce postojowe.Dużo przestrzeni:Własne ogródki, duże tarasy i przestrzeń wspólna z placem zabaw i ławeczkami sprawią, że każdy z mieszkańców znajdzie tu miejsce na relaks i wypoczynek.W następnych etapach inwestycji planowana jest budowa tężni solankowej.Nowoczesne budownictwo:Mieszkania znajdujące się na OSIEDLU PARKOWYM W TYCZYNIE wyposażone są w liczne energooszczędne i funkcjonalne rozwiązania, tj. pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe, przygotowanie pod fotowoltaikę oraz energooszczędne okna 3-szybowe.

  Osiedle Parkowe Tyczyn

  ul. Parkowa 10 , Tyczyn(0.1 km od Rzeszowa)
  Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg

Kontakt

Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg logo
Bracia Ożóg Nieruchomości - Tomasz Ożóg
Rzeszów, ul. Sikorskiego 5
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: