Biuro Nieruchomości mgr Jerzy Kleczkowski logo

Biuro Nieruchomości mgr Jerzy Kleczkowski

Lublin, ul. Okopowa 16
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro Nieruchomości mgr Jerzy Kleczkowski to pierwsza i najstarsza na Lubelszczyźnie firma zajmująca się kompleksową obsługą rynku nieruchomości. Działa nieprzerwanie od 1982 roku. Posiada wymagane świadectwa nadania licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Lata praktyki i doświadczenie, a także kompetencja i solidność wpływają na wysoki poziom naszych usług oraz sprawiają, że firma zdobyła szerokie uznanie i postrzegana jest jako pewny i wiarygodny partner na rynku. Naszymi Klientami są zarówno osoby prywatne w kraju i za granicą, jak też krajowe i zagraniczne firmy i instytucje, z którymi na stałe współpracujemy. Jesteśmy fimą realizującą największe transakcje w regionie.

Ponad 20-letnia działalność firmy została doceniona nie tylko w regionie, ale również na rynku ogólnopolskim, czego dowodem są zdobywane wielokrotnie nagrody, wyróżnienia i dyplomy, wśród których znajduje się między innymi MEDAL PREZYDENTA MIASTA LUBLINA.

Biuro Nieruchomości mgr Jerzy Kleczkowski zostało m.in. laureatem konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Prywatne w Lublinie i Regionie, zorganizowanym przez Lubelską Fundację Rozwoju. W ogólnopolskim konkursie Firma Nowego Milenium 1999 otrzymało wyróżnienie Ministerstwa Gospodarki i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Firma uhonorowana została także wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie "Popieramy Małe".

Biuro Nieruchomości mgr Jerzy Kleczkowski aktywnie uczestniczy w życiu miasta i regionu. Chętnie sponsoruje przedsięwzięcia o charakterze społecznym i włącza się w akcje charytatywne. Sprawuje patronat nad Domem Dziecka Nr 2 przy ulicy Narutowicza w Lublinie.

Kontakt

Biuro Nieruchomości mgr Jerzy Kleczkowski logo
Biuro Nieruchomości mgr Jerzy Kleczkowski
Lublin, ul. Okopowa 16
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: