Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Biuro Nieruchomości HOBO Wojciech Owczarek logo

Biuro Nieruchomości HOBO Wojciech Owczarek

Wrocław, ul. Ostrowskiego 30 lok. 343
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Od kilkunastu lat świadczymy usługi w zakresie obrotu nieruchomościami na terenie naszego kraju a w ostatnim czasie rozszerzyliśmy naszą ofertę o nieruchomości na Teneryfie.

Nasze biuro posiada w ofercie usługę Home Staging dla osób pragnących bez straty sprzedać swoją nieruchomość.

W naszym biurze przywitają Państwa doświadczeni pracownicy z licencjami zawodowymi, z długą praktyką zawodową, pełni wiedzy i profesjonalizmu zawodowego. Po przeanalizowaniu sprawy zostanie Państwu przedstawiona sytuacja prawna oraz strategia działania dotycząca Waszej sprawy.

Nasze czynności są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, działamy z najwyższą starannością dbając o bezpieczeństwo transakcji.

Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomości DOSPON oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości PFRN.

Uczestniczymy w systemie MLS będącym sprawdzoną metodą gromadzenia i udostępniania informacji oraz współpracy pomiędzy pośrednikami w obrocie nieruchomościami.

Regularnie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oraz doskonalimy jakość usług.

Nasi klienci wracają do nas co świadczy o zadowoleniu z naszej pracy, skuteczności oraz trafnego doradztwa świadczonych przez naszych pośredników.

Naszym zadaniem jest zwiększenie oferty wykonywanych usług, utrzymanie najwyższej jakości wykonywanych zleceń i spowodowanie, aby nasi klienci spokojnie, z poczuciem bezpieczeństwa odczuwali przyjemność w uczestniczeniu w obrocie nieruchomościami.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA.

Kontakt

Biuro Nieruchomości HOBO Wojciech Owczarek logo
Biuro Nieruchomości HOBO Wojciech Owczarek
Wrocław, ul. Ostrowskiego 30 lok. 343
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023