Bial-Dom s.c. logo

Bial-Dom s.c.

Białystok, ul. Ignacego Mościckiego 12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma budowlana musi być jak budynki , które wznosi. Dlatego postawiliśmy na jakość, dbałość o szczegóły , solidność , terminowość i dotrzymywanie umów. Na tych podstawach przez 10 lat zbudowaliśmy naszą renomę i reputację .

Podstawowym profilem naszej działalności jest budowa i sprzedaż domów jednorodzinnych. Budowane przez nas domy są realizowane w oparciu o nowoczesne rozwiązania architektoniczne , projektowe i instalacyjne. W naszych inwestycjach przestrzeń kształtowana jest z charakterem i stylem , a dobrze przemyślany projekt uwzględnia wszystkie potrzeby naszych Klientów. Budujemy spokój i wrażliwość na piękno otaczającej natury. Rozpoznajemy możliwości inwestycyjne tam gdzie większość widzi tylko trudności i przez to tworzymy unikalne projekty. Celem naszej pracy jest stale rosnąca liczba zadowolonych Klientów , którzy stali się właścicielami wymarzonego domu , bądź też dzięki nam doskonale zainwestowali swoje pieniądze . Kładziemy szczególny nacisk na wysoki poziom realizacji inwestycji na każdym jej etapie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi wykonawcami , których wieloletnie doświadczenie jest gwarancją satysfakcji . Akceptujemy dowolną formę finansowania inwestycji, pomagamy w uzyskaniu kredytu i co najważniejsze gwarantujemy konkurencyjne ceny domów na lokalnym rynku. Proponujemy lepsze , wygodniejsze życie na każdą kieszeń dlatego warto skorzystać z możliwości jaką jest oferta naszej firmy . Stosunek metrażu do ceny czyni naszą ofertę bezkonkurencyjną. Dlatego zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Bial-Dom s.c. logo
Bial-Dom s.c.
Białystok, ul. Ignacego Mościckiego 12
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: