BDB Development Sp. z o.o. logo

BDB Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Ustanów, ul. Parkowa 4G
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Ustanów – Parkowa graniczące z Zalesiem Górnym to kompleks 48 strzeżonych domów jednorodzinnych o ciekawej i odważnie przeszklonej architekturze, zaprojektowanych przez renomowaną pracownię Bulanda & Mucha Architekci Sp. z o.o. Nasze domy ze względu na jakość użytych materiałów i nieszablonowy projekt są domami o podwyższonym standarcie. Wszystkie zostały usytuowane na działkach 900m2. Całość zajmuje 5,6 ha unikalnego terenu otoczonego ponad stuletnimi dębami i sąsiadującego ze starym, parkiem dworskim tworząc enklawę ciszy i spokoju. Z racji swojego położenia, blisko Zalesia Górnego i Piaseczna, zapewni Państwu wygodną infrastrukturę tj. sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola oraz dobry dojazd do Warszawy.

Jednocześnie daje możliwość cieszenia się urodą mazowieckich pejzaży oraz aktywnego spędzania czasu w znajdujących się w najbliższym sąsiedztwie ośrodkach sportu, rekreacji wodnej, klubie jeżdzieckim czy na kortach tenisowych, a okoliczne lasy zachęcają do spacerów i rowerowych wycieczek. Inwestycja zakończona. W obecnej chwili w sprzedaży są ostatnie domy. Zapraszamy do odwiedzenia inwestycji Ustanów-Parkowa.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

BDB Development Sp. z o.o. logo
BDB Development Sp. z o.o.
piaseczyński, Ustanów, ul. Parkowa 4G
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: