AZ Budownictwo Inwestycje logo

AZ Budownictwo Inwestycje

Wrocław, Fabryczna, ul. Kobierzycka 20
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Realizując wiele prestiżowych inwestycji jako generalny wykonawca na terenie Dolnego Śląska zdobywając doświadczenie, które w połączeniu z wiedzą i pasją skłoniło nas w 2004 roku do rozpoczęcia działalności deweloperskiej - AZ BUDOWNICTWO INWESTYCJE SPÓŁKA Z O. O. SKA z kapitałem zakładowym 2 000 000,00 zł.

Naszym celem jest tworzenie domów i mieszkań najwyższej klasy, takich które zapewnią Państwu przyjazne, funkcjonalne wnętrze oraz komfort i poczucie bezpieczeństwa. Ważna jest dla nas jakość realizowanych projektów, od momentu wyboru lokalizacji inwestycji poprzez przemyślane rozwiązania projektowe, dobór wysokiej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych. Dbają o to nasi Pracownicy wysokiej klasy specjaliści i eksperci, których zadaniem jest zaprojektowanie, realizacja, dbałość o wysoką jakość i trwałość wykonywanych mieszkań domów oraz terenów przyległych.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

AZ Budownictwo Inwestycje logo
AZ Budownictwo Inwestycje
Wrocław, Fabryczna, ul. Kobierzycka 20
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: