Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Artor Europa Sp. z o.o. logo

Artor Europa Sp. z o.o.

Toruń, ul. Szosa Chełmińska 66
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Ideą firmy Artor Europa Sp. z o.o. developera z doświadczeniem w hotelarstwie oraz stawianiu obiektów komercyjnych, jest przywrócenie świetności, tak pięknemu i bliskiemu sercu miasta Chełmińskiemu Przedmieściu, które było największą, prestiżową dzielnicą dawnego Torunia.

Było to miejsce, gdzie najliczniej osiedlali się rzemieślnicy, kramarze, wraz z siedzibą głównego sądu podmiejskiego Torunia. Tętniło życiem i było bramą miasta.

Zróżnicowany charakter tej dzielnicy możemy zauważyć i dzisiaj, gdzie XIX-wieczne budownictwo szachulcowe (tzw. mur pruski) miesza się z nowoczesną zabudową.

Taki charakter ma również nasz nowo budowany obiekt mieszkaniowy oraz budynek usługowy przylegający bezpośrednio do ulicy Szosa Chełmińska 66.

Tu nowoczesność spotyka się z tradycją. Elewacja z tynku mineralnego. A bliskość toruńskiej Starówki, kin, muzeów, restauracji, teatru i innych atrakcji turystycznych czyni to osiedle niezmiernie atrakcyjnym dla mieszkańców i jest bardzo poszukiwana na rynku nieruchomości.

Z biegiem lat to miejsce stanie się kolejną perełką w centrum miasta.

Mieszkańcom Torunia nie trzeba opisywać atrakcyjności tego miejsca. W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, centra handlowe, targowisko miejskie, banki, apteki, placówki medyczne, szkoły wyższe, lodowisko, hala sportowa i widowiskowa.

Równie doskonałe jest połączenie z komunikacją miejską oraz drogową we wszystkich kierunkach.

Pragniemy zmienić ten skrawek Torunia w piękny zakątek, przyjazny do zamieszkania oraz wypoczynku.

Kontakt

Artor Europa Sp. z o.o. logo
Artor Europa Sp. z o.o.
Toruń, ul. Szosa Chełmińska 66
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023