Apartamenty Winnica Sp. z o.o. logo

Apartamenty Winnica Sp. z o.o.

Zielona Góra, Plac Jana Matejki 19/12
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Współczesny Klient wymaga produktów najwyższej jakości. Naprzeciw jego zapotrzebowaniom wychodzi oferta Apartamentów Winnica Sp. z o.o.

Apartamenty Winnica Sp. z o.o., to prężnie rozwijająca się firma o kapitale polsko-austriackim. Jej założyciele stworzą w centrum Zielonej Góry apartamentowiec z prawdziwego zdarzenia.

Główny pomysłodawca – doświadczony i wrażliwy na piękno jubiler – przez wiele lat szlifował swój gust na rynkach zachodnich i wie, jak każdemu przedsięwzięciu dodać splendoru. Nieprzypadkowo zatem wybrał nazwę Emerald.

Emerald to szmaragd mieniący się milionem odcieni zieleni, pasuje więc do tradycyjnych barw Zielonej Góry. Idealnie zatem nadaje się na nazwę budynku, który stanie w jej centrum.

Apartament Emerald to solidne wykonanie i wysoka jakość użytkowania. Zapewnia bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne w postaci basenu, strefy fitness, sauny oraz dwóch kortów do squasha. Odpoczynek od zgiełku miasta gwarantują piękne tarasy zielone z widokiem na Stare Miasto.

Jednym z inwestorów jest właściciel austriackiej firmy Pichler Klimabloc, która posiada dwustuletnią tradycję. Specjalizuje się w wyrobie wysokogatunkowej cegły ceramicznej. Jej działalność obejmuje nie tylko rynki zachodnie, ale również Serbię, Bułgarię, Chorwację i Ukrainę.

Kontakt

Apartamenty Winnica Sp. z o.o. logo
Apartamenty Winnica Sp. z o.o.
Zielona Góra, Plac Jana Matejki 19/12
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: