Andom logo

Andom

Marki, ul. Leopolda Lisa-Kuli 67/5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Biuro nieruchomości ANDOM to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży nieruchomości z RYNKU PIERWOTNEGO na terenie powiatu wołomińskiego.

Wybór naszej firmy to gwarancja wysokiej jakości usług w oferowaniu nieruchomości: indywidualne podejście do klienta, pomoc przy negocjacjach oraz fachowość udzielanych informacji. Możemy poszczycić się długotrwałą współpracą z wieloma uznanymi lokalnymi deweloperami; dzięki czemu nasza oferta pozyskanych nieruchomości jest szeroka i aktualna.

Stawiając na konsekwentne działania, doskonalenie metod pracy i zaangażowanie zyskaliśmy uznanie i życzliwość Naszych klientów. Jednocześnie stale pracujemy na naszą opinię - wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz dbając o to, aby przedstawiona oferta była kompletna, bezpieczna i uczciwa. Zadowolony klient to najlepsza reklama i sukces firmy ANDOM.

Nieruchomości są naszą pasją. Robimy to, co potrafimy najlepiej. Z każdym dniem powiększamy grono usatysfakcjonowanych klientów, którzy dzięki naszej pomocy, spełnili marzenia o posiadaniu „własnych czterech ścian”.

Kontakt

Andom logo
Andom
Marki, ul. Leopolda Lisa-Kuli 67/5
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: