Aluzyjna BIS DWE Sp. z o.o. Sp. k. logo

Aluzyjna BIS DWE Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, ul. Szwedzka 4 lok. 32
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

DWE Group działa jako deweloper i inwestor na rynku mieszkaniowym od ponad 13 lat. Dotychczas wybudowaliśmy 18 inwestycji, przekazując w ręce klientów ponad 80 tysięcy m2 powierzchni całkowitej budynków mieszkalnych.

Zgodnie z naszą filozofią, wszystkie nasze osiedla są kameralne, przytulne, zielone i nowoczesne, w skali, która pozwala człowiekowi być w centrum uwagi. Przyświeca nam idea tworzenia domów przyjaznych mieszkańcom i przystępnych cenowo.

Naszą misją jest tworzenia dobrej urbanistyki i architektury, która charakteryzuje się wysoką estetyką i funkcjonalnością. czym na co dzień mogą się cieszyć mieszkańcy naszych inwestycji.

W DWE Group szczególną uwagę przykładamy do kwestii budowania w sposób zrównoważony. Troszczymy się o środowisko, wdrażając liczne rozwiązania ekologiczne do naszych projektów. Działamy odpowiedzialnie i wybieramy współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami. Jesteśmy transparentną organizacją z jasną strukturą organizacyjną, która odzwierciedla nasz model biznesowy i wartości firmy.

Osiedle Aluzyjna 21 realizujemy przez spółkę celową o nazwie: Spółka Aluzyjna BIS DWE Sp. z o.o. Sp. k. KRS 0000831988, na podstawie pozwolenia UD-II-WAB.6740.576.2020.AZU.

Posiadamy w sprzedaży 13 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Aluzyjna 21
  gotowe
  Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Aluzyjna 21 to inwestycja zlokalizowana na osiedlu Nowodwory objętym rezerwatem przyrody na warszawskiej Białołęce, dzielnicy, która pod względem budownictwa jest najszybciej rozwijającym się obszarem w Stolicy Polski. Realizowane osiedle niewątpliwe wyróżnia się nowocześnie zaprojektowaną bryłą budynku oraz zielonym dziedzińcem. Wyspecjalizowany sztab

  Aluzyjna 21

  od 11 950 /m2
  ul. Aluzyjna 21 , Nowodwory, Białołęka, Warszawa(13.8 km od centrum)
  Aluzyjna BIS DWE Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty Specjalne

Kontakt

Aluzyjna BIS DWE Sp. z o.o. Sp. k. logo
Aluzyjna BIS DWE Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa, ul. Szwedzka 4 lok. 32

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: