Alnus Development Sp. z o.o logo

Alnus Development Sp. z o.o

Warszawa,
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inwestorem projektu „Bobrowiecka 10" jest Alnus Development Sp. z o.o., spółka celowa utworzona z myślą o inwestowaniu w nietuzinkowe, a zarazem funkcjonalne projekty mieszkaniowe.

Spółka Alnus Development Sp. z o.o. należy do grupy spółek, w których inwestorem strategicznym jest jeden z najbardziej doświadczonych polskich przedsiębiorców Pan Jerzy Starak, znany ze swojego zamiłowania do sztuki, który od wielu lat wraz z wykwalifikowanym zespołem wzbogaca polską architekturę oraz zasoby kultury materialnej o niezwykłe, wyróżniające się projekty na terenie całej Polski. Sztandarową inwestycją nieruchomościową jest budynek biurowy przy ul. Bobrowieckiej 6, gdzie swoje biura ma m.in. ZF Polpharma S.A., Nutricia i CEDC. Budynek odznacza się znakomitą architekturą, zastosowano w nim najnowocześniejsze technologie, ale przede wszystkim charakteryzuje się doskonałymi walorami użytkowymi, które gwarantują pełną efektywność wykorzystania powierzchni. Ponadto, na zewnątrz budynku można podziwiać dzieło wybitnego polskiego rzeźbiarza Igora Mitoraja "Grand Toscan", zaś w samym biurowcu obejrzeć można dzieła znanych polskich artystów, a także prace młodych polskich twórców sztuki współczesnej w ramach nowatorskiego projektu Spectra Art Space.

Warto również podkreślić inne zrealizowane inwestycje takie jak apartamentowiec przy ul. Rydygiera w Warszawie, odrestaurowanie zabytkowej willi Witkiewiczówka w Zakopanem, wyróżnionej nagrodą Generalnego Konserwatora Zabytków, rewitalizację restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie oraz prowadzoną rewitalizację willi Odpoczynek w Konstancinie .

Kontakt

Alnus Development Sp. z o.o logo
Alnus Development Sp. z o.o
Warszawa,
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: