AJ REAL ESTATE SP. Z O.O. logo

AJ REAL ESTATE SP. Z O.O.

Łódź, ul. Piotrkowska 270, X piętro, lokal nr 4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka AJ Real Estate sp. z o.o. powstała przy współpracy łódzkiego biura nieruchomości AJ Promotion z developerem istniejącym na rynku od ponad 24 lat, specjalizującym się w projektach budowlanych o wysokim standardzie.

Właściciele spółki AJ Real Estate sp. z o.o. są obecni na łódzkim rynku mieszkaniowym od 2011 roku. Przez ten okres zrealizowali kilkadziesiąt projektów inwestycyjnych. Specjalizują się w wykończeniu mieszkań i apartamentów „pod klucz”. Są w stanie spełnić oczekiwania klientów o różnorodnych potrzebach.

Dzięki inwestycji Osiedle Przyjazne w Krzywcu spółka chce rozpocząć działalność deweloperską w województwie łódzkim. Inwestycja Osiedle Przyjazne w Krzywcu składa się z dwóch etapów:

W pierwszym etapie powstaną dwa domy o powierzchni 222 m2 oraz 226 m2 położone na działkach o powierzchni około 1050 m2 – Obecnie są w trakcie wykończenia.

Etap drugi składa się z 6 domów/ 12 mieszkań w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 113 m2 każde na działkach od 527 m2 do 630 m2

Planowane rozpoczęcie budowy II etapu w III kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w II kw. 2021 roku.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

AJ REAL ESTATE SP. Z O.O. logo
AJ REAL ESTATE SP. Z O.O.
Łódź, ul. Piotrkowska 270, X piętro, lokal nr 4
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: