AB Grupa Budowlana logo

AB Grupa Budowlana

Tczew, ul. J. Dąbrowskiego 12/4
O nas
Kontakt

Informacje o nas

AB Grupa Budowlana- ATRAKCYJNE MIESZKANIA W GDAŃSKU PRZY ULICY SZMARAGDOWEJ (osiedle kolorowe)

Ogólnie

Willa Szmaragdowa to coś więcej, niż idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie elegancję i komfort życia w jednym z najbardziej spokojnych zakątków miasta Gdańska. Macie Państwo okazję zapoznać się z inwestycją, która w końcowym etapie stworzy niesamowicie piękne miejsce o wyjątkowym charakterze. Już niebawem możecie Państwo stać się właścicielami jednego z tak cudownych mieszkań w budynku Willa Szmaragdowa w Gdańsku.

Lokalizacja

Budynek znajduje się przy zbiegu ulic Szmaragdowej i Srebrnej i graniczy z osiedlem Kolorowym. Dojazd do centrum miasta jest bezpośredni. Istnieje połączenie autobusowe z centrum i dworcem, natomiast szybka i prosta droga do obwodnicy Trójmiasta to dobra opcja dla zmotoryzowanych. Najbliższe sąsiedztwo stanowią niewielkie budynki ośmiorodzinne. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, cukiernia, kościół oraz co ważne: przedszkole i szkoła podstawowa. Przy szkole mieści się boisko do piłki nożnej otwarte dla wszystkich.

Kontakt

AB Grupa Budowlana logo
AB Grupa Budowlana
Tczew, ul. J. Dąbrowskiego 12/4
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: