A2 Developer logo

A2 Developer

Radom, ul. Godowska 81G
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku mazowieckim.

Od ponad 10 lat pracujemy w branży budowlanej w zakresie budownictwa drogowego, transportu ciężarowego, oraz budownictwa ogólnego. Obecnie realizujemy zadania w ramach działalności firmy A2 AGATA PAWLAK wpisanej do EDG m.Radomia pod nr 65811 w dniu 04.03.2009r.

Informacje o robotach drogowych i transporcie znajdą Państwo w osobnej zakładce.

W budownictwie ogólnym wyspecjalizowaliśmy się w budowie domów jednorodzinnych - obecnie budujemy domy w Radomiu. Domy budujemy na własnych działkach zakupionych w najlepszych lokalizacjach miasta (osiedla: Dzierzków, Godów, Idalin) i sprzedajemy wraz z działkami.

domy w radomiu na sprzedaż

Oferujemy do sprzedaży domy w różnym stanie zaawansowania budowy:

- dom w stanie „pod klucz”

- dom w stanie „deweloperskim”

- dom w stanie surowym zamkniętym (wykończony na zewnątrz z wszystkimi instalacjami wprowadzonymi do budynku),

- dom w stanie surowym otwartym zadaszonym,

Taka różnorodność umożliwia zakup osobom znajdującym się w różnej sytuacji finansowej, czasowej i z różnymi oczekiwaniami co do wykończenia:

- do osób które sprzedały własne mieszkanie i potrzebują szybko wprowadzić się do nowego domu skierowana jest oferta domu w stanie„pod klucz” (lub deweloperskim: możliwość wyboru kolorów ścian, podłóg, glazury, itp.),

- do osób które chcą zająć się wykończeniem wnętrza we własnym zakresie lub dysponują mniejszym kapitałem, ale nie chcą zajmować się robotami budowlanymi skierowana jest oferta domu w stanie „surowym zamkniętym”,

- do osób które planują zakupić działkę i budować dom we własnym zakresie tzw. „systemem gospodarczym” skierowana jest oferta domu w stanie surowym otwartym zadaszonym, gdyż koszty zakupu od nas budynku w takim stanie są niższe od wydatków poniesionych w przypadku budowy samemu.

Jeżeli szukasz nowe mieszkania w Radomiu - przemyśl może warto kupić dom ?!

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

A2 Developer logo
A2 Developer
Radom, ul. Godowska 81G
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: