4Living Sp. z.o.o. Sp. k. logo

4Living Sp. z.o.o. Sp. k.

Kąty Wrocławskie, ul. Imbirowa 1 C
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Osiedle Dębowe zlokalizowane jest w Kątach Wrocławskich, wśród otaczającej niskiej zabudowy jednorodzinnej. Jest to ciche i spokojne miejsce, z dala od zgiełku metropolii, a jednocześnie na tyle blisko niezbędnej infrastruktury miejskiej, by móc wygodnie funkcjonować w codziennym życiu.

Osiedle Dębowe to nowoczesne, energooszczędne domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej o powierzchni od 110,72 mkw do 122,30 mkw. Do każdego domu przynależy działka o powierzchni od 250 mkw do 549 mkw.

Aktualnie trwa V Etap rozbudowy Osiedla Dębowego, w którym powstaje 16 domów w zabudowie szeregowej oraz cztery domy w zabudowie bliźniaczej. W kolejnym etapie planowanych jest 18 domów w zabudowie bliźniaczej i 9 w zabudowie szeregowej – szczegóły już wkrótce. We wcześniej zrealizowanych etapach, powstały 23 domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej oraz trzy budynki usługowe.

Nasze domy posiadają wszelkie niezbędne media, tj. prąd, gaz miejski, woda i kanalizacja - podłączone do gminnej infrastruktury oraz dostęp do dróg publicznych.

Ponadto, Osiedle Dębowe to wysokiej klasy materiały oraz nowoczesne rozwiązania dopasowywane do indywidualnych oczekiwań klienta.

Więcej szczegółów na stronie dewelopera www.4living.pl

Zakończyliśmy sprzedaż 8 inwestycji

Kontakt

4Living Sp. z.o.o. Sp. k. logo
4Living Sp. z.o.o. Sp. k.
Kąty Wrocławskie, ul. Imbirowa 1 C
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: