Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 82 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Zielony Małobądz

6 zdjęć

Osiedle Zielony Małobądz
Osiedle Zielony Małobądz
Osiedle Zielony Małobądz
Osiedle Zielony Małobądz

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna
  • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (6): Wielkość około 3m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc) : miejsce pod domem, możliwość dokupienia kolejnego miejsca z boku budynku (również w cenie 15 tyś.).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Zielony Małobądz logo

Kameralne i komfortowe

Osiedle Zielony Małobądz to niewielkie osiedle, na którym znajdują się domy jednorodzinne oraz segmenty dwumieszkaniowe. W każdym segmencie z mieszkaniami znajdują się jedynie dwa mieszkania: na parterze mieszkanie z ogródkiem, na piętrze dwupoziomowe mieszkanie z tarasem.

Wszystko w Zasięgu

Osiedle Zielony Małobądz w Będzinie to wyjątkowe osiedle zlokalizowane na Górce Małobądzkiej z widokiem na panoramę Będzina. Jeśli tłoczne centra miast Cię męczą, ale lubisz mieć wszystkie udogodnienia pod ręką, to osiedle Zielony Małobądz jest dla Ciebie. Usytuowane w zielonej dzielnicy Będzina, w kameralnej okolicy wśród niskiej zabudowy i jednocześnie do wszystkich udogodnień, płynących z bliskości aglomeracji śląskiej, dostaniesz się w maksymalnie kilkanaście minut.

Wykończenia w standardzie, dla tych którzy lubią wysoką Jakość

Mieszkania oddajemy w stanie deweloperskim podwyższonym.

Każda nieruchomość posiada udogodnienia, które w dzisiejszych czasach są standardem w nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkaniach i apartamentach. Przestronne pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone dzięki dużym oknom.

Dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań m.in. w postaci pomp ciepła oraz paneli fotowoltaicznych przewidzianych w standardzie, wszystkie lokale charakteryzują się bardzo niskimi kosztami utrzymania.

Inwestycja Osiedle Zielony Małobądz znajduje się w Będzinie, ul. 27 Stycznia (0.5 km od Sosnowca), została zrealizowana przez GCS Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle Zielony Małobądz została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 16 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielony Małobądz nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GCS Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (46 miejsc)

W inwestycji znajduje się 6 komórek lokatorskich Wielkość około 3m2.

Lokalizacja inwestycji

Będzin to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia wynosi 37,37 km2 i zamieszkuje go ok. 57 tysięcy mieszkańców. Znajduje się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego - jednego z ważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i gospodarczych w kraju. Będzin to jedno z najstarszych miast Zagłębia Dąbrowskiego z obowiązującym podziałem na siedem dzielnic: Grodziec, Gzichów, Ksawera, Łagisza, Małobądz, Śródmieście i Warpie. Będzin posiada obszary o charakterze wyspowym, a ich głównym celem jest zachowanie niezwykle cennych krajobrazów, charakteryzującymi się dużym wartościami ekologicznymi i estetycznymi. Wykorzystuje się je głównie w celu rekreacyjno-turystycznym. Najchętniej odwiedzane miejsca przez turystów oraz mieszkańców miasta to zdecydowanie Zamek Królewski, Muzeum Zagłębia, Pałac Mieroszewskich czy Góra św. Doroty.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zielony Małobądz?

Będzin posiada bardzo dogodne połączenie drogowe z resztą kraju. Leży na skrzyżowaniu dwóch bardzo ważnych tras szybkiego ruchu: drogi krajowej nr 94 z Wrocławia do Krakowa oraz drogi krajowej nr 86 z Katowic do Warszawy. Przez miasto przebiega także droga wojewódzka nr 910. W odległości 23 km znajduje się Port Lotniczy w Pyrzowicach. System komunikacji miejskiej oparty jest na transporcie autobusowym i tramwajowym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zielony Małobądz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Osiedle Zielony Małobądz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Będzin Szybowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Zielony Małobądz znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielony Małobądz znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w Będzinie w odległości 400 m, Prywatne Przedszkole "YES - Młodzi Odkrywcy" w odległości 470 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zielony Małobądz w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 04.10.2022
Data aktualizacji: 02.06.2023

Pobliskie Lokalizacje

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: