+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Knurów

3 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 5 218 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Witosa
  4 kw. 2023
  Osiedle przy ulicy Witosa to kompleks 3 budynków pięciokondygnacyjnych z windami. Inwestycja liczy 64 mieszkania, a do każdego z nich przewidziane zostało miejsce postojowe w cenie. W budynku nr 1 do wyboru pozostaje 20 mieszkań 2-,3- pokojowych o powierzchni od 46 do 61 m2, a w budynkach nr 2 i 3 zaprojektowano kolejne 44 mieszkania 1-, 2-,3- lub 4- pokojowe o powierzchni od 30 do 76 m2.

  Witosa

  ul. Witosa Wincentego , Knurów(0.5 km od Gliwic)
  Dombud S.A.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • AL. Lipowa
  Oferta archiwalna
  Nowe osiedle mieszkaniowe składa się z dwóch czteroklatkowych budynków (segmentów) wyposażonych w windy. Segmenty będą ze sobą połączone ciągiem podziemnych garaży. Mieszkania będą posiadać metraże od 44 m2 do 73 m2, a do każdego mieszkania będzie przynależeć komórka lokatorska. Dodatkowym atutem większości mieszkań parterowych jest możliwość zaadaptowania tarasów, które znajdują się pomiędzy

  AL. Lipowa

  od 5 236 zł/m2
  al. Lipowa , Knurów(0.4 km od Gliwic)
  Dombud S.A.
 • Willa Cztery Pory Roku
  Oferta archiwalna
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją „Willa cztery Pory Roku”. Rozpoczęcie budowy już w IV kwartale 2014, planowane zakończenie IV kw. 2015 r. Inwestycja zakłada budowę kameralnego trzykondygnacyjnego budynku z 10 mieszkaniami. Mieszkania zostaną wyposażone we wszystkie instalacje. Ogrzewanie gazowe każdego mieszkania oddzielnie. Budynek położony na działce o powierzchni 1800m2,

  Willa Cztery Pory Roku

  ul. 26 Stycznia , Knurów(0.4 km od Gliwic)
  Budman
 • Osiedle Ogrodowa
  Oferta archiwalna
  W centrum Knurowa przy ul. Ogrodowej wybudowaliśmy 4 kondygnacyjny budynek wielorodzinny. Dużym atutem inwestycyjnym jest atrakcyjne położenie na południowo – zachodniej granicy największych aglomeracji urbanistyczno – przemysłowej w Polsce – Aglomeracji Katowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Gliwic, silnego ośrodka naukowego i gospodarczego. Mocnymi stronami Knurowa jest wyjątkowo korzystne

  Osiedle Ogrodowa

  Ul. Ogrodowa , Knurów(0.9 km od Gliwic)
  P.B.O. Trojan Sp. z o.o.

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Knurowie

Knurów to miasto w województwie śląskim, należące do powiatu gliwickiego i położone na Wyżynie Śląskiej. Graniczy z Czerwionką-Leszczynami, Gierałtowicami, Gliwicami i Pilchowicami. Powierzchnia miejscowości wynosi 33,95 km², a liczba mieszkańców 36498. W mieście obowiązuje podział na dzielnice i osiedla: Szczygłowice, Krywałd, Redyna, Pola Farskie, Kolonia I, Kolonia II, Kolonia III, Kolonia IV, Osiedle Szczygłowice, Osiedle II Wojska Polskiego, Osiedle I Wojska Polskiego i Osiedle 1000-lecia Państwa Polskiego.

Komunikacja w mieście

Miejscowość jest dogodnie zlokalizowana, w pobliżu najważniejszych miast aglomeracji śląskiej – Gliwic, Zabrza, Chorzowa, Katowic i Rybnika. W obrębie Knurowa znajduje się węzeł autostrady A1, droga krajowa DK 78 oraz drogi wojewódzkie – DW 924 i DW 921. Do najważniejszych szlaków komunikacyjnych zaliczają się następujące ulice: ks. Alojzego Koziełka, Szpitalna, 1 Maja, Thomasa W. Wilsona, Dworcowa i Niepodległości.

Mieszkańcy mogą korzystać z licznych połączeń autobusowych ZTM – przez miasto przebiegają linie: 710, 648, 636, 236, 195, 194N, 194, 120, 58, 47 i 8. Ze stacji kolejowej w Knurowie odjeżdżają pociągi pasażerskie linii Gliwice-Wisła Głębce, zatrzymujące się m.in. w Rybniku, Żorach, Pszczynie, Czechowicach-Dziedzicach, Bielsko-Białej, Skoczowie i Ustroniu.

Sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości

W ostatnich latach deweloperzy budują sporo mieszkań na sprzedaż w Knurowie. Ich nabyciem są zainteresowani najczęściej pracownicy miejscowych firm (m.in. kopalni i centrów handlowych) oraz dojeżdżający do pracy w Gliwicach czy Rybniku. Sporym zainteresowaniem cieszy się również wynajem lokum studentom gliwickich uczelni.

W ostatnich latach nowe mieszkania w Knurowie powstały lub są obecnie budowane w obrębie następujących ulic: Wiosennej, Rakoniewskiego, Pocztowej i Alei Lipowej. Powstają także nowoczesne apartamenty przy ulicy Zimowej.

Największym zainteresowaniem cieszą się lokale w pobliżu centrum. Dominują mieszkania kilkukondygnacyjne w zabudowie wielorodzinnej. Najpopularniejszy metraż wynosi około 70 m². Ceny mieszkań są znacząco niższe niż w Gliwicach, lecz dynamicznie rosną.

Dlaczego warto zamieszkać w tym mieście?

Knurów to atrakcyjne miejsce do zamieszkania m.in. ze względu na dogodną lokalizację i dobre skomunikowanie, dzięki czemu mieszkańcy mają niemal wszędzie blisko. Miejscowość wyróżnia się również dobrze rozwiniętą siecią usług finansowych, placówek edukacyjnych i medycznych, a także centrów handlowo-usługowych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Knurowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Knurowie

W Knurowie dostępne są 3 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Knurowie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 46 do 58 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 1 lokal
 • mieszkania 3-pokojowe - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Knurowie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Knurowie dostępne w sprzedaży kosztuje 330 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Knurowie wynosi 5 218 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Knurowie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Knurów - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Knurowie nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2023.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Knurowie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 1 lokal
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 2 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Knurowie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: