Wille Jana

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMLS Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Melia Apartamenty(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny, ul. Grażyny 16 (4.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700 brutto/m2
  Melia Apartamenty
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 45 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  VRD Sp. z o.o. Grażyny Sp.k.
 • Finansowa 100(1.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Finansowa 100 (5.2 km od centrum Łodzi)
  Finansowa 100
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 65 - 118 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.
 • Chojny Park IV(2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny, ul. Kurczaki (5.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600/m2
  Chojny Park IV
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 38 - 102 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Wille Jana

WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana.Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone.Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku.Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia.Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.Wyjątkowości lokalizacji dopełnia sąsiedztwo Stawów Jana oraz mającego powstać do końca 2019 r. kompleksu basenów geotermalnych Termy Łódź.W I etapie inwestycji powstaną trzy budynki - nr 4 (18 mieszkań), nr 6 (20 mieszkań), nr 7 (27 mieszkań), w których znajdą się zarówno kompaktowe mieszkania 2-pokojowe (33 – 53 m², funkcjonalne mieszkania 3 (56-76 m²) i 4-pokojowe (80-121 m²) oraz 5-pokojowe apartamenty o powierzchni 135 m².W II etapie powstaną cztery budynki - nr 1 (19 mieszkań), 2 (18 mieszkań), nr 3 (18 mieszkań) i nr 5 (20 mieszkań), o powierzchniach od 53 do 108 m².Drewniane, panoramiczne okna, niestandardowa wysokość lokali (2,75 – 2,95 m), przestronne tarasy wykończone deskami tarasowymi, naturalny kamień na elewacji, to tylko niektóre elementy sprawiające, ze Wille Jana są miejscem komfortowym, wyjątkowym i prestiżowym.Odpowiednio dobrane elementy małej architektury, oryginalna zieleń wokół budynków, harmonijnie zaprojektowane alejki oraz miejsce zabaw dla dzieci podkreślają przyjazny charakter osiedla.Nietypowa willowa zabudowa, ponadprzeciętny standard wykończenia oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że inwestycja wyznacza nową jakość w naszym mieście.- drewniane panoramiczne okna,- przestronne tarasy przy każdym mieszkaniu- system studni głębinowych do nawadniania zieleni,- całodobowa ochrona,- wysoka izolacyjność termiczna budynków- naturalny kamień na elewacjach...to tylko niektóre z naszych atutów.Dbamy o każdy detal, zarówno pod względem standardu wykończenia jak i przygotowania osiedla do komfortowego funkcjonowania.Planowany termin realizacji:I etap inwestycji – listopad 2017 rII etap inwestycji - czerwiec 2018 r.

Inwestycja Wille Jana znajduje się na Chojnach, ul. Paradna 43/45 (5.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera MLS Development.

Inwestycja Wille Jana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Jana pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 109 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MLS Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Wille Jana

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Jana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Wille Jana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Paradna - Matek Polskich.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Jana znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Filia nr 3 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Jana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w odległości 360 m, Szpital w odległości 360 m, Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Jana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Lidl, w odległości 90 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Jana w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Chojeński Klub Sportowy, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.06.2016

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie