Wille Jana

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez MLS Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 146 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Finansowa 100 (1,8 km dalej)

Inwestycja Finansowa 100 znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Finansowa 100 (5,2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.. Inwestycja Finansowa 100 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 59 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 120 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Ruda, ul. Finansowa 100 (5,2 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Finansowa 100
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 48
 • Powierzchnia: 40 - 120 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.
Mieszkania spełniające kryteria

Chojny Park IV (2,0 km dalej)

Inwestycja Chojny Park IV znajduje się na Chojnach, ul. Kurczaki (5,4 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A.. Inwestycja Chojny Park IV jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 105 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 103 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Chojny, ul. Kurczaki (5,4 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Chojny Park IV
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 98
 • Powierzchnia: 28 - 103 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
ATAL S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Mazurska 39 (2,2 km dalej)

Inwestycja Mazurska 39 znajduje się na Chojnach-Dąbrowie, ul. Mazurska 39 (3,8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Inwestycja Mazurska 39 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 41 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Chojny-Dąbrowa, ul. Mazurska 39 (3,8 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 250 zł/m2

Inwestycja polecana

Mazurska 39
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 41 - 68 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Mieszkania spełniające kryteria
Wille Jana

WILLE JANA to nowoczesny kompleks mieszkaniowy złożony z siedmiu kameralnych budynków apartamentowych, powstający w Łodzi przy ul. Paradnej 43/45 w bezpośrednim sąsiedztwie Stawów Jana.

Inwestycja realizowana jest na terenie o pow. 18.000 m², z czego 7.000 m² stanowić będą tereny zielone.

Budynki zostały umiejętnie wkomponowane w istniejący kompleks zieleni, tworząc jedyne w swoim rodzaju miejsce do zamieszkania i wypoczynku.

Wille Jana to inwestycja mieszkaniowa, którą wyróżnia nowoczesna architektura, przyjazny i wyjątkowy klimat miejsca oraz ponadprzeciętny standard wykończenia.

Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum Łodzi, a bliskość Trasy Górnej, S8, S14 oraz dojazdów do autostrad A1 i A2 gwarantuje bezproblemowy wyjazd z miasta.

Wyjątkowości lokalizacji dopełnia sąsiedztwo Stawów Jana oraz mającego powstać do końca 2019 r. kompleksu basenów geotermalnych Termy Łódź.

W I etapie inwestycji powstaną trzy budynki - nr 4 (18 mieszkań), nr 6 (20 mieszkań), nr 7 (27 mieszkań), w których znajdą się zarówno kompaktowe mieszkania 2-pokojowe (33 – 53 m², funkcjonalne mieszkania 3 (56-76 m²) i 4-pokojowe (80-121 m²) oraz 5-pokojowe apartamenty o powierzchni 135 m².

W II etapie powstaną cztery budynki - nr 1 (19 mieszkań), 2 (18 mieszkań), nr 3 (18 mieszkań) i nr 5 (20 mieszkań), o powierzchniach od 53 do 108 m².

Drewniane, panoramiczne okna, niestandardowa wysokość lokali (2,75 – 2,95 m), przestronne tarasy wykończone deskami tarasowymi, naturalny kamień na elewacji, to tylko niektóre elementy sprawiające, ze Wille Jana są miejscem komfortowym, wyjątkowym i prestiżowym.

Odpowiednio dobrane elementy małej architektury, oryginalna zieleń wokół budynków, harmonijnie zaprojektowane alejki oraz miejsce zabaw dla dzieci podkreślają przyjazny charakter osiedla.

Nietypowa willowa zabudowa, ponadprzeciętny standard wykończenia oraz innowacyjne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że inwestycja wyznacza nową jakość w naszym mieście.

- drewniane panoramiczne okna,
- przestronne tarasy przy każdym mieszkaniu
- system studni głębinowych do nawadniania zieleni,
- całodobowa ochrona,
- wysoka izolacyjność termiczna budynków
- naturalny kamień na elewacjach

...to tylko niektóre z naszych atutów.

Dbamy o każdy detal, zarówno pod względem standardu wykończenia jak i przygotowania osiedla do komfortowego funkcjonowania.

Planowany termin realizacji:
I etap inwestycji – listopad 2017 r
II etap inwestycji - czerwiec 2018 r.

Inwestycja Wille Jana znajduje się na Chojnach, ul. Paradna 43/45 (5,7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera MLS Development.

Inwestycja Wille Jana została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych mieszkań w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wille Jana pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 109 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MLS Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 140 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 275 do 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda, rowerownia.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Wille Jana

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W odległości 50 metrów od inwestycji Wille Jana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Paradna - Matek Polskich (0724).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Wille Jana znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 26 w odległości 750 m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 215 w odległości 750 m, Smerfusie. Klub Malucha w odległości 850 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m Opatrzność. Apteka. Górska T., mgr, w odległości 650 m Trimedica. NZOZ, w odległości 750 m Medica. NZOZ. Poradnia lekarzy rodzinnych i specjalistów.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Van Gogh w odległości 50 m, Pizza Pazza w odległości 400 m, Restauracja Hotelu Ambasador w odległości 600 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Bodyworks. Ćwiczenia w domu, internetowy klub fitness w odległości 1 450 m.

Data publikacji: 14 czerwca 2016 15:15

Data aktualizacji: 18 stycznia 2019 12:41

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet