Ogrody Bajeczna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGolden Lion Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 95 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Finansowa 100(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Finansowa 100 (5.2 km od centrum Łodzi)
  Finansowa 100
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 65 - 118 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.
 • Melia Apartamenty(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny, ul. Grażyny 16 (4.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700 brutto/m2
  Melia Apartamenty
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 45 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  VRD Sp. z o.o. Grażyny Sp.k.
 • Rudzka 72(2.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi)
  Rudzka 72
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  ATJ INVESTMENTS

Opis Inwestycji

KOMFORTOWA, PRESTIŻOWA INWESTYCJA:Kameralna, willowa architektura budynku, przestronne tarasy i ogródki, szklane balustrady oraz wysoka jakość wykończenia budynku nadają inwestycji ekskluzywny i prestiżowy charakter. Szeroka klatka schodowa wyposażona w cichobieżną windę w połączeniu z efektownym oświetleniem, wyjątkowymi grafikami i obiciami na ścianach podnoszą komfort użytkowania i robią wrażenie na odwiedzających.W ramach inwestycji wybudujemy dla Państwa trzynaście funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów, położonych na trzech kondygnacjach.Do wyboru oferujemy apartamenty dwu, trzy oraz cztero- pokojowe o powierzchniach od 52 m2 do 82 m2. Nabywając mieszkanie istnieje również możliwość zakupu samodzielnego, przestronnego garażu z bramą sterowaną automatycznie lub zewnętrznego miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również wewnętrzne pomieszczenia gospodarcze, które można dodatkowo zakupić. Dla wszystkich mieszkańców dostępne jest także pomieszczenie wspólne na rowery tzw. „rowerownia”. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki z tarasami. Powierzchnia użytkowa ogródków mieści się w granicach od 40 m2 do 80 m2. Mieszkania na I i II piętrze posiadają balkony o powierzchniach od 6m2 do 11m2.Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie ich przyszłych właścicieli oraz jak najlepszym wykorzystaniu powierzchni. Każde mieszkanie jest w pełni rozkładowe, posiada miejsce na szafy wnękowe, a układy poszczególnych pomieszczeń ułatwiają możliwość aranżacji przestrzeni. Zastosowaną przez nas technologię monolitycznej konstrukcji stropów charakteryzuje bardzo dobra izolacyjność akustyczna mieszkań oraz możliwość dostosowania rozmieszczenia ścianek do Państwa potrzeb. Apartamenty zostaną wyposażone w 3-szybowe okna o podwyższonym standardzie, a część mieszkań będzie również posiadać okna narożne. Dzięki dużej ilości przeszkleń okiennych apartamenty w naszej inwestycji są dobrze doświetlone nawet w pochmurny dzień. Dodatkowym atutem inwestycji jest podłączenie budynku do sieci miejskiego ogrzewania oraz obecność cichobieżnej windy.

Inwestycja Ogrody Bajeczna znajduje się na Chojnach, ul. Bajeczna 6 (5.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Golden Lion Development.

Inwestycja Ogrody Bajeczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Bajeczna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 81 metrów kwadratowych w cenie od 5 099 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Golden Lion Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Budynek został zbudowany w technologii tradycyjnej, tzn. ściany z bloczków wapienno-piaskowych, stropy żelbetowe, stropodach płaski wraz z częścią mansardową z drewna izolacja termiczna ścian zewnętrznych ze styropianu lub/i wełny mineralnej, wykończone tynkiem silikatowo – silikonowym obróbki blacharskie
Stolarka okienna
okna z PCV pięciokomorowe z pakietem trzyszybowym, okleinowane od zewnątrz, od środka (wewnątrz) białe,
Ściany
ściany działowe z bloczka wapienno – piaskowego o grubości 8 cm, na ścianach i stropach tynki gipsowe kat. III zatarte na gładko, w pomieszczeniach mokrych zatarte na ostro,
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: lub samodzielne garaże w bryle budynku.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, staw.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Bajeczna

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Bajeczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Ogrody Bajeczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Paradna - Ustronna.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Bajeczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 05.01.2018

Data aktualizacji: 09.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie