Apartamenty Chojny

Mieszkania na sprzedaż ul. Klaudiusza Łazowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Yuniversal Development

Łódź, Górna, Chojny, ul. Klaudiusza Łazowskiego 5

Ceny od: 7 208 zł/m2
Apartamenty Chojny

3 zdjęcia

Apartamenty Chojny
Apartamenty Chojny
Apartamenty Chojny

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

74 - 97/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Chojny - 600 m

Przystanek Tramwajowy - 70 m

Przystanek Autobusowy - 350 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

10 placówek medycznych, 28 placówek edukacyjnych, 21 kawiarni i restauracji, 49 sklepów, 41 obiektów sportowych, 50 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 37 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc) w cenie 40 000 zł : zakup nieobowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 3 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 74 do 97 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 561 032 do 699 000 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 208 do 8 428 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna - 10.000 zł

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Chojny to nowoczesne i komfortowe mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią komfort i wygodę życia a jednocześnie korzystają z licznych atrakcji oferowanych przez centrum miasta.

Budynek przy ulicy Łazowskiego 5 zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych i architektonicznych. To sprawia, że oferowane mieszkania jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców, zapewniając dogodny układ przestrzenny, wysokie parametry izolacji akustycznej oraz termikę decydującą o niskich kosztach ogrzania lokali w sezonie zimowym.

Zaletą realizowanej inwestycji jest przystosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komunikację między kondygnacyjną zapewnia zamknięta klatka schodowa oraz dźwig osobowy. Przestronna kabina zapewni komfort codziennego użytkowania, a w razie potrzeby ułatwi transport przedmiotów wielkogabarytowych bezpośrednio na wybrane piętro. Ciągłość komunikacji zapewnia wygodę przemieszczania się między piętrami garażowymi a mieszkalnymi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji Apartamenty Chojny w Łodzi. To właśnie tu, możesz zamieszkać, ciesząc się wszystkimi urokami życia w wielkim mieście, a zarazem spokojem, jakie daje to miejsce.

Inwestycja Apartamenty Chojny znajduje się na Chojnach, ul. Klaudiusza Łazowskiego 5 (4.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Yuniversal Development.

Inwestycja Apartamenty Chojny została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 37 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Chojny w sprzedaży są 3 nowe mieszkania o powierzchni od 74 do 97 metrów kwadratowych , w cenie od 7 208 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc) w cenie 40 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest realizowana w Łodzi przy ulicy Łazowskiego 5 – lokalizacji stanowiącej harmonijne połączenie zielonego sąsiedztwa z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem i infrastrukturą zapewniającą dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych ważnych punktów w Łodzi.

Z Inwestycji Apartamenty Chojny na ulicę Piotrkowską dojechać można w jedne 10 minut a do Manufaktury w 20 min. Z przystanków w pobliżu inwestycji odjeżdżają liczne tramwaje oraz autobusy, kursuje również linia nocna. Nieopodal inwestycji mieści się również dworzec kolejowy Łódź Chojny. Dodatkowym atutem jest szybki wyjazd z miasta dzięki drodze krajowej nr 1.

Odpoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu sprzyja bliskość Stawów Jana, gdzie można się wybrać na wycieczki piesze i rowerowe oraz aktywnie spędzać czas z rodziną na łonie natury. Górna to dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, między innymi Stawy Jana, Stawy Stefańskiego, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się kilka parków: park miejski przy ulicy Leczniczej, Park na Młynku oraz Park im. gen. Jarosława Dąbrowskiego.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Chojny?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Chojny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 600 metrów od inwestycji Apartamenty Chojny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Chojny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Chojny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Chojny znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 66 w odległości 260 m, przedszkole w odległości 280 m, Żłobek nr 3 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Chojny jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Miejska Chojny w odległości 200 m, Darmed - przychodnia lekarska w odległości 420 m, Multi Clinic w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Chojny składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 280 m znajduje się Putka, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Chojny w odległości 210 m znajduje się boisko / kort, w odległości 220 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 05.07.2021
Data aktualizacji: 07.12.2023
Yuniversal Development logo

Yuniversal Development

Adres biura sprzedaży:

ul. Klaudiusza Łazowskiego 5, Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: