Apartamenty Chojny

3 zdjęcia

Apartamenty Chojny
Apartamenty Chojny
Apartamenty Chojny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Chojny dostępne są 22 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (22)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 37 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: cena: 6 000 zł/m2 zakup nieobowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc) w cenie 40 000 zł: zakup nieobowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 22 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 49 do 124 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 367 650 do 932 625 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 800 do 7 800 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna - 10.000 zł.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Apartamenty Chojny znajduje się 6 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Apartamenty Chojny to nowoczesne i komfortowe mieszkania zaprojektowane z myślą o rodzinach oraz młodych i ambitnych osobach, które cenią komfort i wygodę życia a jednocześnie korzystają z licznych atrakcji oferowanych przez centrum miasta.

Budynek przy ulicy Łazowskiego 5 zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań technologicznych i architektonicznych. To sprawia, że oferowane mieszkania jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców, zapewniając dogodny układ przestrzenny, wysokie parametry izolacji akustycznej oraz termikę decydującą o niskich kosztach ogrzania lokali w sezonie zimowym.

Zaletą realizowanej inwestycji jest przystosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Komunikację między kondygnacyjną zapewnia zamknięta klatka schodowa oraz dźwig osobowy. Przestronna kabina zapewni komfort codziennego użytkowania, a w razie potrzeby ułatwi transport przedmiotów wielkogabarytowych bezpośrednio na wybrane piętro. Ciągłość komunikacji zapewnia wygodę przemieszczania się między piętrami garażowymi a mieszkalnymi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami inwestycji Apartamenty Chojny w Łodzi. To właśnie tu, możesz zamieszkać, ciesząc się wszystkimi urokami życia w wielkim mieście, a zarazem spokojem, jakie daje to miejsce.

Inwestycja Apartamenty Chojny znajduje się na Chojnach, ul. Klaudiusza Łazowskiego 5 (4.7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Yuniversal Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 37 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Chojny w sprzedaży 22 nowe mieszkania o powierzchni od 49 do 124 metrów kwadratowych, w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 49 do 65 m2 w cenie od 367 650 zł (8 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 79 m2 w cenie od 403 050 zł (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 94 do 124 m2 w cenie od 640 220 zł (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Yuniversal Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (37 miejsc) w cenie 40 000 zł

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 6 000 zł/m2 zakup nieobowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest realizowana w Łodzi przy ulicy Łazowskiego 5 – lokalizacji stanowiącej harmonijne połączenie zielonego sąsiedztwa z bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem i infrastrukturą zapewniającą dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych ważnych punktów w Łodzi. Z Inwestycji Apartamenty Chojny na ulicę Piotrkowską dojechać można w jedne 10 minut a do Manufaktury w 20 min. Z przystanków w pobliżu inwestycji odjeżdżają liczne tramwaje oraz autobusy, kursuje również linia nocna. Nieopodal inwestycji mieści się również dworzec kolejowy Łódź Chojny. Dodatkowym atutem jest szybki wyjazd z miasta dzięki drodze krajowej nr 1. Odpoczynkowi i rekreacji na świeżym powietrzu sprzyja bliskość Stawów Jana, gdzie można się wybrać na wycieczki piesze i rowerowe oraz aktywnie spędzać czas z rodziną na łonie natury. Górna to dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, między innymi Stawy Jana, Stawy Stefańskiego, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. W niedalekiej odległości od inwestycji znajduje się kilka parków: park miejski przy ulicy Leczniczej, Park na Młynku oraz Park im. gen. Jarosława Dąbrowskiego.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Chojny?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Chojny mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Chojny znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzgowska - cm. Rzgowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Chojny znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Chojny znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 66 w odległości 310 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Chojny w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.07.2021
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chojnach

Oferty na Chojnach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: