Chojny Park II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 116 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Chojny Park V(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny, ul. Kurczaki (5.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 700/m2
  Chojny Park V
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 68
  Powierzchnia: 31 - 69 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  ATAL S.A.
 • Chojny Park IV(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny, ul. Kurczaki (5.4 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600/m2
  Chojny Park IV
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 38 - 103 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 13 ofert
  ATAL S.A.
 • Melia Apartamenty(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny, ul. Grażyny 16 (4.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 892 brutto/m2
  Melia Apartamenty
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 45 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  VRD Sp. z o.o. Grażyny Sp.k.

Opis Inwestycji

Chojny Park to inwestycja ATAL S.A., która znajduje się w łódzkiej dzielnicy Chojny pomiędzy ulicami Rolniczą a Kurczaki. Osiedle powstaje z myślą o młodych i ambitnych osobach, które cenią wygodę oraz komfort życia. Ten nowoczesny kompleks mieszkaniowy bez wątpienia stanie się jedną z najciekawszych inwestycji na terenie Łodzi.Inwestycja Chojny Park realizowana jest dwuetapowo. W ofercie osiedla dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach pokoi, dzięki czemu każdy znajdzie takie, które spełni jego indywidualne oczekiwania. Do wszystkich lokali przynależeć będzie przynajmniej jeden balkon, taras lub ogródek. Na terenie osiedla zaprojektowano tereny zielone oraz place zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń sprawi, że najmłodsi mieszkańcy będą mogli beztrosko spędzać czas na świeżym powietrzu.Chojny Park II składać się będzie łącznie z pięciu obiektów. Klienci mogą wybierać spośród 236 mieszkań o szerokiej gamie metraży od 33 do 102 mkw. i układów od 2 do 4 pokoi. Dodatkowo, do sprzedaży trafiło 218 komórek lokatorskich oraz 244 stanowiska dla samochodów na parkingach podziemnych i zewnętrznych.Budynki Chojny Park zaprojektowano z uwzględnieniem najnowszych rozwiązań zwiększających funkcjonalność i komfort mieszkańców. Elewacje zostaną wykończone tynkiem w odcieniach szarości oraz naturalnym drewnem. Inwestycja będzie wyposażona w systemy sprzyjające osobom niepełnosprawnym.

Inwestycja Chojny Park II znajduje się na Chojnach, ul. Rolnicza 59 (5.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Chojny Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 236 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Chojny Park II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 73 metrów kwadratowych w cenie od 4 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (108 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 1 600 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 236 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
stan deweloperski - I etap 4 200 zł/m2 stan deweloperski - II etap 4 500 zł/m2 stan deweloperski – ostatnie piętro – II etap 4 700 zł/m2 komórka lokatorska – II etap 1 600 zł/m2 zaplecze garażowe – II etap (budynek 5) 5 000 zł miejsce postojowe w garażu podziemnym – I etap 19 000 zł miejsce postojowe w garażu podziemnym – II etap 25 000 zł miejsce postojowe zewnętrzne – II etap 15 000 zł wykończenie balkonu/tarasu 300 zł/m2 wersja płatności 20/80% ATAL DESIGN Wykończenie Standard + 650 zł/m2 Wykończenie Standard Plus + 750 zł/m2 Wykończenie VIP + 900 zł/m2
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: cena: 1 600 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (136 miejsc): cena: 25 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (108 miejsc): cena: 15 000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Chojny Park II

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chojny Park II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Chojny Park II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chojny Park II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "ABC" w odległości 590 m.

Data publikacji: 22.07.2015

Data aktualizacji: 07.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie