Widna 10a

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGolden Lion Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Finansowa 100(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Finansowa 100 (5.2 km od centrum Łodzi)
  Finansowa 100
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 65 - 118 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Madey Development sp. z o.o. 2 sp.k.
 • Apartamenty Gombrowicza 27(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Gombrowicza 27/29 (5.5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 600 brutto/m2
  Apartamenty Gombrowicza 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 37 - 85 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.
 • Rudzka 72(1.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Ruda, ul. Rudzka/Trudna 72/1 (6.3 km od centrum Łodzi)
  Rudzka 72
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  ATJ INVESTMENTS

Opis Inwestycji

Widna 10a

SKORZYSTAJ Z OFERTY "LAST MINUTE" I KUP APARTAMENT 10% TANIEJ !!!TYLKO DO 31 GRUDNIA APARTAMENT W CENIE 3990 ZŁ/ M2!!!WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ” OD 300 ZŁ/M2NIE ZWLEKAJ - POZOSTAŁO OSTATNI APARTAMENT !!!-----------------------------------------------------MARZYSZ O KOMFORTOWYM MIESZKANIU POŁOŻONYM NA SPOKOJNYM OSIEDLU I W PRZYSTĘPNEJ CENIE?TA OFERTA POWINNA SPEŁNIĆ TWOJE OCZEKIWANIA.PROPONUJEMY FUNKCJONALNE I NOWOCZESNE APARTAMENTY Z PRZESTRONNYMI BALKONAMI ORAZ GARAŻAMINA SPOKOJNYM, BEZPIECZNYM OSIEDLU DOMÓW JEDNORODZINNYCH, Z DOSTĘPEM DO PEŁNEJ INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJZALEDWIE 10 MIN DROGI DO CENTRUMZAMIESZKAJ W KAMERALNYM BUDYNKU Z OGRODZONYM TERENEM, SKŁADAJĄCYM SIĘ JEDYNIE Z 5 MIESZKAŃTUTAJ POCZUJESZ SIĘ JAK WE WŁASNYM DOMUProponujemy zakup lokalu w kameralnym, nowoczesnym budynku wielorodzinnym, położonym w Łodzi, na osiedlu Ruda Pabianicka. Jest to lubiane i często poszukiwane przez łodzian miejsce do życia, ze względu na ładne otoczenie, spokojną lokalizację i bardzo dobrą komunikację z centrum miasta.W tym prestiżowym budynku, zaprojektowanym przez renomowane biuro architektoniczne, znajduje się TYLKO 5 LOKALI (od 59 m2 do 80 m2). Licząc się z faktem, że każdy klient może mieć inną wizję układu własnego mieszkania, zespół architektów zaprojektował stropy w technologii monolitycznej. To nowatorskie rozwiązanie daje możliwość dowolnego przestawiania ścian działowych wewnątrz apartamentów, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.Wszystkie apartamenty są wykończone w standardzie deweloperskim, wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Do każdego z mieszkań przynależy zamykany automatycznie garaż oraz przestronny balkon lub ogródek. Teren jest chroniony, zamykany automatyczną bramą.INWESTYCJA SPEŁNIA WARUNKI PROGRAMU „MIESZKANIE DLA MŁODYCH”!!!DLA NASZYCH KLIENTÓW WYKOŃCZENIE „POD KLUCZ” W SUPER CENIE (OD 300 ZŁ/M2)CZYNSZ WYNOSI TYLKO 115 ZŁ / M-CPRZEBUDOWUJEMY LOKAL W CELU UZYSKANIA 4 POKOIPOMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU

Inwestycja Widna 10a znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Widna 10A (4.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Golden Lion Development.

Inwestycja Widna 10a została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Widna 10a pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Golden Lion Development nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Mieszana
Dach
stropodach płaski
Elewacja
tynk silikatowo-silikonowy
Stolarka okienna
nowa, okna 5-komorowe z pakietem dwuszybowym
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe PORTA
Balkony
balkony wyłożone gresem mrozoodpornym
Posadzka
cementowa
Ściany
cegła wapienno-piaskowa typu Silka
Sufity
betonowe w konstrukcji monolitycznej wyprawione tynkiem gipsowym
Parapety zewnętrzne
z blachy ocynkowanej w kolorze szarym
Parapety wewnętrzne
z konglomeratu marmurowego w kolorze antracyt
Instalacje
wod-kan, elektryczna, gazowa, teletechniczna, RTV-SAT
Ogrzewanie
gazowe, piecem dwu-funkcyjnym kondensacyjnym
Wentylacja
grawitacyjna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Widna 10a

Więcej informacji oraz szczegółowy standard techniczny wykończenia mieszkań oraz budynku na stronie internetowej www.golden-lion.pl SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widna 10a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Widna 10a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 3 Maja - Świetlicowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widna 10a znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. św.Kingi w Łukowej w odległości 150 m, Gimnazjum im. Pawła Adamca w Łukowej w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa w Łukowej w odległości 150 m.

Data publikacji: 25.11.2014

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie