Villa Ideowa

Oferta archiwalna

Łódź, Górna, Chojny, ul. Ideowa 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 64 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa Ideowa

5 zdjęć

Villa Ideowa
Villa Ideowa
Villa Ideowa
Villa Ideowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 3 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Mieszkania wykończone w standardzie deweloperskim, wykonane z materiałów wysokiej jakości, z osprzętem elektrycznym i parapetami z konglomeratu marmurowego.

Konstrukcja budynku

konstrukcja budynku tradycyjna - mieszana, ściany warstwowe z cegły pełnej oraz dziurawki, docieplone styropianem, stropy żelbetowe

Dach

Konstrukcji drewnianej, trójspadowy

Elewacja

Docieplona styropianem, otynkowana tynkiem silikatowo-silikonowym

Stolarka okienna

- PCV 5-cio komorowe z pakietem dwuszybowym, okleinowane od zewnątrz w kolorze antracyt, od środka białe - w oknach wmontowane systemowe listwy napowietrzające, zgodnie z przepisami technicznymi

Drzwi zewnętrzne

drzwi wejściowe do budynku aluminiowe z osprzętem, dwu-skrzydłowe w kolorze antracyt

Balkony

- balustrady balkonowe malowane proszkowo w kolorze antracyt - na balkonach wylewki betonowe oraz gres antypoślizgowy i mrozoodporny - tarasy wyłożone kostką betonową

Posadzka

na posadzkach podłoże z jastrychu cementowego na styropianie, zatarte na gładko

Ściany

Konstrukcja budynku tradycyjna - mieszana, ściany warstwowe z cegły pełnej oraz dziurawki, docieplone styropianem, stropy żelbetowe. Ściany działowe z cegły od 10 do 45 cm. Na ścianach i stropach tynki gipsowe zatarte na gładko, w pomieszczeniach mokrych zatarte na ostro.

Sufity

Stropy żelbetowe

Parapety zewnętrzne

blacha powlekana

Parapety wewnętrzne

z konglomeratu marmurowego

Instalacje

1. Instalacje wodno-kanalizacyjne: - poprowadzone w przestrzeniach instalacyjnych lub/i w warstwie podpodłogowej lub/i na ścianach - liczniki wody umieszczone w lokalach 2. Instalacja gazowa: - poprowadzona po ścianach - doprowadzona do łazienek - w łazienkach piec gazowy dwufunkcyjny, z zamkniętą komorą spalania - wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej - gazomierze umieszczone w częściach wspólnych. 3. Instalacja centralnego ogrzewania: - poprowadzona w warstwie podpodłogowej - grzejniki panelowe w pokojach i kuchniach, w łazienkach drabinkowe - głowice termostatyczne na grzejnikach. 4. Instalacja elektryczna i teletechniczna: - instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem - bez opraw - instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem - instalacja telefoniczna wraz z osprzętem - instalacja telewizyjna wraz z osprzętem - przygotowanie do instalacji telewizji kablowej - instalacja domofonowa wraz z osprzętem - indywidualne tablice elektryczne z zabezpieczeniami przeciw przepięciowymi - liczniki energii elektrycznej zlokalizowane w częściach wspólnych w szafie.

Ogrzewanie

Ogrzewanie centralne w lokalach, zasilane piecem dwu-funkcyjnym gazowym firmy Beretta, podłączone do grzejników panelowych marki Purmo. Możliwość sterowania bezprzewodowego.

Wentylacja

dla pomieszczeń sanitarnych i kuchni wentylacja grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (3): Pomieszczenia gospodarcze zewnętrzne o powierzchni 10 m2.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca) : Miejsca postojowe na zamkniętym, ogrodzonym terenie..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Proponujemy zakup lokalu w kameralnym domu, położonym w Łodzi, na osiedlu Chojny. W w/w nieruchomości znajdują się tylko 3 lokale. Wszystkie lokale są sprzedawane w standardzie deweloperskim, wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Funkcjonalne rozkłady, foremne pomieszczenia oraz duże okna sprawiają, że mieszkania są przestronne i dobrze naświetlone. W każdym z lokali jest możliwość dostosowania rozkładu do potrzeb klienta - do wyboru: 3 pokoje z oddzielną kuchnią lub 4 pokoje z salonem z aneksem kuchennym. Zastosowane nowoczesne systemy ogrzewania gazowego z możliwością bezprzewodowego sterowania oraz pomiaru temperatury wpływają pozytywnie na rachunki oraz komfort użytkowania mieszkania.

Niewątpliwym atutem inwestycji są PRZESTRONNE TARASY, PRYWATNE OGRÓDKI oraz DUŻY OGRÓD przed budynkiem z nasadzeniami i oświetleniem, ogrodzony i zamykany bramą automatyczną. Dla wygody mieszkańców na terenie posesji został przygotowany parking z miejscami postojowymi, a także jeden odrębny garaż. Każdy klient posiada również możliwość zakupu przestronnego pomieszczenia gospodarczego o metrażu 10 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie 2000 zł.

Inwestycja Villa Ideowa znajduje się na Chojnach, ul. Ideowa 13 (5.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Golden Lion Development.

Inwestycja Villa Ideowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Ideowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Golden Lion Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

W inwestycji znajdują się 3 komórki lokatorskie Pomieszczenia gospodarcze zewnętrzne o powierzchni 10 m2..

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Villa Ideowa jest zlokalizowana w Łodzi, przy ul. Ideowej, na osiedlu Chojny. Jest to lubiane i często poszukiwane przez łodzian miejsce do życia ze względu na ładne otoczenie, dobrze rozwiniętą infrastrukturę i wygodną komunikację z centrum miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się głównie domy jednorodzinne i nowe budynki mieszkalne. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest pobliski las oraz TERENY REKREACYJNE, świetnie nadające się do spacerów i wycieczek rowerowych. W sąsiedztwie znajduje się również szkoła podstawowa, gimnazjum z dużym terenem sportowym, przedszkola oraz żłobek. Dojazd samochodem do centrum miasta z tej lokalizacji zajmuje zaledwie 10 minut, autobusem 15-20 min. Dodatkowym udogodnieniem jest łatwy dojazd do Dworca Chojny, a także dróg ekspresowych na Katowice, Wrocław oraz budowanej obwodnicy Łodzi prowadzącej do węzła Stryków.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Ideowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Ideowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Villa Ideowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komorniki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Ideowa w odległości 340 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chojnach

Oferty na Chojnach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: