Szara 8

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szara, oferowane bezpośrednio przez Maxbud Development

Łódź, Górna, Górniak, ul. Szara 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 490 ofert w najbliższej okolicy!

Szara 8

2 zdjęcia

Szara 8

Najbliższe inwestycje

 • Szara 6
  od: 6 592 zł/m2
  Pod wynajem

  Maxbud Development

 • Akacjowa Aleja
  od: 5 900 zł/m2

  VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K.

 • Kilińskiego 243

  Arche Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję - budynek wielorodzinny położony w Łodzi przy ul. Szarej 8.

Lokalizacja naszej inwestycji jest wręcz perfekcyjna - dzielnica Górna znajduje się niemal w samym sercu miasta. Dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Ulica Szara jest cicha i spokojna, otoczona dużą ilością terenów zielonych, które stwarzają doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura - szkoły, drogi, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej. Ulica Szara to idealna lokalizacja dla studentów ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z Politechniką Łódzką oraz Wyższą Szkołą Informatyki. Jest to wymarzona lokalizacja na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych!

Nieruchomość składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 30 mkw do 70 mkw. Nasi Klienci znajdą tu wygodne 1, 2 , 3 i 4 pokojowe mieszkania, do każdego z mieszkań przylega balkon.

Miejsca postojowe znajdują się w garażu wielostanowiskowym oraz na zewnątrz budynku.

Nowe mieszkania zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Mamy świadomość, że rynek pierwotny powinien wyróżniać się najwyższym poziomem świadczonych usług, dlatego naszym najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja oraz komfort życia przyszłych mieszkańców nowych mieszkań w Łodzi.

Inwestycja Szara 8 znajduje się na Górniaku, ul. Szara 8 (2.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Maxbud Development.

Inwestycja Szara 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szara 8 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 69 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 220 do 289 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: platformy samochodowe.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szara 8 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Szara 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bednarska - Unicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szara 8 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczn-Pedagogiczna nr 6 w odległości 140 m, Łódka Przedszkole Daltońskie w odległości 170 m, Szkoła Podstawowa Łódka Dalton School w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szara 8 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Salve w odległości 220 m, Miejska Przychodnia "Lecznicza" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szara 8 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szara 8 w odległości 460 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Activity Club, w odległości 550 m znajduje się MKS Metalowiec.

Data publikacji: 29.11.2017
Data aktualizacji: 09.02.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: