Szara 8

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMaxbud Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 367 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamentowiec „Akacjowa Aleja”(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Piastów-Kurak, ul. Poprzeczna 6 (2.9 km od centrum Łodzi)
  Apartamentowiec „Akacjowa Aleja”
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 54 - 79 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K.
 • Art Modern etap II(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Górniak, ul. Wróblewskiego (1.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 6 000/m2
  Art Modern etap II
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 49 - 96 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  OPG Property Professionals
 • Mazurska 39(1.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Górna, Chojny-Dąbrowa, ul. Mazurska 39 (3.8 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 450/m2
  Mazurska 39
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 41 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opis Inwestycji

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję - budynek wielorodzinny położony w Łodzi przy ul. Szarej 8.Lokalizacja naszej inwestycji jest wręcz perfekcyjna - dzielnica Górna znajduje się niemal w samym sercu miasta. Dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Ulica Szara jest cicha i spokojna, otoczona dużą ilością terenów zielonych, które stwarzają doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura - szkoły, drogi, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej. Ulica Szara to idealna lokalizacja dla studentów ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z Politechniką Łódzką oraz Wyższą Szkołą Informatyki. Jest to wymarzona lokalizacja na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych!Nieruchomość składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 30 mkw do 70 mkw. Nasi Klienci znajdą tu wygodne 1, 2 , 3 i 4 pokojowe mieszkania, do każdego z mieszkań przylega balkon.Miejsca postojowe znajdują się w garażu wielostanowiskowym oraz na zewnątrz budynku.Nowe mieszkania zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Mamy świadomość, że rynek pierwotny powinien wyróżniać się najwyższym poziomem świadczonych usług, dlatego naszym najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja oraz komfort życia przyszłych mieszkańców nowych mieszkań w Łodzi.

Inwestycja Szara 8 znajduje się na Górniaku, ul. Szara 8 (2.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Maxbud Development.

Inwestycja Szara 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szara 8 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 69 metrów kwadratowych w cenie od 5 490 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 220 do 289 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: platformy samochodowe.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Szara 8

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

W odległości 250 metrów od inwestycji Szara 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rzgowska - Dąbrowskiego (1018).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Szara 8 znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 72 w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 113 w odległości 300m, Przedszkole Miejskie Nr 7 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 6, w odległości 300 m znajduje się Art-Dent s.c. Stomatologia, protetyka, w odległości 400 m znajduje się Ewdent. NZOZ. Poradnia stomatologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Nordea Bank Polska, w odległości 300 m znajduje się Clakier Caffe, w odległości 350 m znajduje się "Poczta Polska" S.A. Urząd Pocztowy Łódź 32.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Gentlemen's. Rugby klub, w odległości 500 m znajduje się Angelica. Ośrodek Sportu i Rekreacji. Park wodny, w odległości 700 m znajduje się Jedność. Łódzkie TKKF. Ognisko.

Data publikacji: 29.11.2017

Data aktualizacji: 31.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie