Szara 8

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Maxbud Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 159 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Art Modern etap II (1,2 km dalej)

Inwestycja Art Modern etap II znajduje się na Górniaku, ul. Wróblewskiego (1,6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera OPG Property Professionals. Inwestycja Art Modern etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 84 lokale mieszkalne o powierzchniach od 33 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Górniak, ul. Wróblewskiego (1,6 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Art Modern etap II
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 43
 • Powierzchnia: 33 - 121 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
OPG Property Professionals
Mieszkania spełniające kryteria

Mazurska 39 (1,4 km dalej)

Inwestycja Mazurska 39 znajduje się na Chojnach-Dąbrowie, ul. Mazurska 39 (3,8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Inwestycja Mazurska 39 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 41 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Chojny-Dąbrowa, ul. Mazurska 39 (3,8 km od centrum Łodzi)
Ceny od: 5 250 zł/m2

Inwestycja polecana

Mazurska 39
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 41 - 68 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Mieszkania spełniające kryteria

Recanto (1,6 km dalej)

Inwestycja Recanto znajduje się na Górniaku, ul. Senatorska (1,8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.. Inwestycja Recanto jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 259 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 42 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Górniak, ul. Senatorska (1,8 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Recanto
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 116
 • Powierzchnia: 42 - 88 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą najnowszą inwestycję - budynek wielorodzinny położony w Łodzi przy ul. Szarej 8.

Lokalizacja naszej inwestycji jest wręcz perfekcyjna - dzielnica Górna znajduje się niemal w samym sercu miasta. Dojazd do Centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Ulica Szara jest cicha i spokojna, otoczona dużą ilością terenów zielonych, które stwarzają doskonałe warunki do rekreacji i wypoczynku. W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura - szkoły, drogi, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej. Ulica Szara to idealna lokalizacja dla studentów ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo z Politechniką Łódzką oraz Wyższą Szkołą Informatyki. Jest to wymarzona lokalizacja na zakup mieszkania w celach inwestycyjnych!

Nieruchomość składa się z 18 mieszkań o powierzchni od 30 mkw do 70 mkw. Nasi Klienci znajdą tu wygodne 1, 2 , 3 i 4 pokojowe mieszkania, do każdego z mieszkań przylega balkon.
Miejsca postojowe znajdują się w garażu wielostanowiskowym oraz na zewnątrz budynku.

Nowe mieszkania zaprojektowaliśmy tak, aby spełnić potrzeby najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą czuć się swobodnie, a zarazem cenią sobie doskonałą jakość i wysoki standard wykończenia. Mamy świadomość, że rynek pierwotny powinien wyróżniać się najwyższym poziomem świadczonych usług, dlatego naszym najistotniejszym priorytetem jest satysfakcja oraz komfort życia przyszłych mieszkańców nowych mieszkań w Łodzi.

Inwestycja Szara 8 znajduje się na Górniaku, ul. Szara 8 (2,7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Maxbud Development.

Inwestycja Szara 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań . Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szara 8 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 69 metrów kwadratowych w cenie od 6 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 220 do 289 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: miejsca w garażu wielostanowiskowym, platformy samochodowe oraz miesjca pod chmurką.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Szara 8

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. W odległości 250 metrów od inwestycji Szara 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rzgowska - Dąbrowskiego (1018).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Szara 8 znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 72 w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 113 w odległości 300 m, Przedszkole Miejskie Nr 7 w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 6, w odległości 300 m Art-Dent s.c. Stomatologia, protetyka, w odległości 400 m Ewdent. NZOZ. Poradnia stomatologiczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Nordea Bank Polska w odległości 200 m, Clakier Caffe w odległości 300 m, "Poczta Polska" S.A. Urząd Pocztowy Łódź 32 w odległości 350 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Gentlemen's. Rugby klub w odległości 200 m, Angelica. Ośrodek Sportu i Rekreacji. Park wodny w odległości 500 m, Jedność. Łódzkie TKKF. Ognisko w odległości 700 m.

Data publikacji: 29 listopada 2017 11:29

Data aktualizacji: 01 marca 2019 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet