Mazurska 39

Oferta archiwalna

Łódź, Górna, Chojny-Dąbrowa, ul. Mazurska 39

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Mazurska 39

7 zdjęć

Mazurska 39
Mazurska 39
Mazurska 39
Mazurska 39

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

„Mazurska 39” to kameralna inwestycja zlokalizowana w południowej części Łodzi składająca się z 17 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach od 39m2 do 85m2. Nowoczesny budynek składać się będzie z trzech kondygnacji mieszkalnych oraz garażu z miejscami postojowymi w parterze budynku. Dodatkowo zostanie on wyposażony w komórki lokatorskie. Dla Państwa wygody i komfortu zainstalowana zostanie cichobieżna winda. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest bliskość szkoły, przedszkola, komunikacji miejskiej oraz punktów handlowo-usługowych.

Inwestycja Mazurska 39 znajduje się na Chojnach-Dąbrowie, ul. Mazurska 39 (3.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Inwestycja Mazurska 39 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mazurska 39 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mazurska 39?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mazurska 39 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Mazurska 39 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Chojny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mazurska 39 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mazurska 39 znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 155 w odległości 110 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia Oświatowego "Edukator" w odległości 240 m, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi w odległości 240 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mazurska 39 w odległości 130 m znajduje się Basen, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2018
Data aktualizacji: 02.08.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Chojnach-Dąbrowie

Oferty na Chojnach-Dąbrowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: