Mazurska 39

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMaxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Ceny od: 5 800 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mazurska 39 dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1
2
45,75 m²
1
9
2
41,17 m²
2
13
2
45,12 m²
3
6
3
63,1 m²
1
12
3
62,73 m²
2
2
4
67,71 m²
1
14
4
67,18 m²
3

Opis Inwestycji

„Mazurska 39” to kameralna inwestycja zlokalizowana w południowej części Łodzi składająca się z 17 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach od 39m2 do 85m2. Nowoczesny budynek składać się będzie z trzech kondygnacji mieszkalnych oraz garażu z miejscami postojowymi w parterze budynku. Dodatkowo zostanie on wyposażony w komórki lokatorskie. Dla Państwa wygody i komfortu zainstalowana zostanie cichobieżna winda. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest bliskość szkoły, przedszkola, komunikacji miejskiej oraz punktów handlowo-usługowych.

Inwestycja Mazurska 39 znajduje się na Chojnach-Dąbrowie, ul. Mazurska 39 (3.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

Inwestycja Mazurska 39 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mazurska 39 pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 41 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 5 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 41 do 46 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 w cenie od 365 980 zł (2 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 67 do 68 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Maxbud Investments Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 41 do 68 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 365 980 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 800 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mazurska 39

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mazurska 39 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Mazurska 39 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Broniewskiego - Kraszewskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mazurska 39 znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 155 w odległości 110 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia Oświatowego "Edukator" w odległości 240 m, Zespół Szkół Przemysłu Mody w Łodzi w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mazurska 39 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Piekarenka, w odległości 290 m znajduje się Supersam Gama.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mazurska 39 w odległości 130 m znajduje się Basen, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2018

Data aktualizacji: 16.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie