Akacjowa Aleja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Poprzeczna, oferowane bezpośrednio przez

VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K.

Łódź, Górna, Piastów-Kurak, ul. Poprzeczna 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1116 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Akacjowa AlejaAkacjowa Aleja

6 zdjęć

Akacjowa Aleja
Akacjowa Aleja
Akacjowa Aleja
Akacjowa Aleja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamentowiec „Akacjowa Aleja ”

Twoja nowa strefa komfortu w Łodzi! Tutaj od razu poczujesz się jak u siebie!

Z dala od ruchliwych ulic i codziennego zgiełku, w kameralnej przestrzeni przy ulicy Poprzecznej 6 powstaje nasza najnowsza inwestycja, w sam raz dla osób poszukujących alternatywy dla domu.

Nasi architekci zaprojektowali 31 wyjątkowo funkcjonalnych mieszkań, które inspirują i stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Projekt każdego pomieszczenia powstawał z dużym naciskiem na wygodę i ergonomię. Dla mieszkańców posiadających samochody zapewnione są miejsca parkingowe oraz garażowe. Duże komórki lokatorskie posłużą bardziej wymagającym mieszkańcom np. do przechowania rowerów czy sprzętu narciarskiego dla całej rodziny.

Naszą inwestycję wyróżnia subtelna, nowoczesna linia architektoniczna. Elewacja utrzymana w odcieniach szarości stanowić będzie dyskretne tło dla rzetelnie zaaranżowanej zieleni. Otulony trzema parkami (im. Legionów, Parkiem Miejskim oraz Parkiem im. Dąbrowskiego) apartamentowiec będzie idealnym miejscem do życia dla osób ceniących komfort, spokój, prywatność i nowoczesny styl.

Wyższa Szkoła Informatyczna

Szkoła Podstawowa nr 113

Przedszkole Miejskie nr 72

Inwestycja Akacjowa Aleja znajduje się na Piastowie-Kuraku, ul. Poprzeczna 6 (2.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K.

Inwestycja Akacjowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Akacjowa Aleja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Akacjowa Aleja?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowa Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1413 metrów od inwestycji Akacjowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Chojny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Akacjowa Aleja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowa Aleja znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 113 w odległości 78 m, szkoła w odległości 114 m, Przedszkole Miejskie nr 72 w odległości 138 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Akacjowa Aleja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Salve w odległości 247 m, Total-Dent w odległości 313 m, Miejska Przychodnia „Lecznicza” w odległości 321 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akacjowa Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 189 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 197 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowa Aleja w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 234 m znajduje się boisko / kort, w odległości 244 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.09.2019
Data aktualizacji: 27.07.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: