Akacjowa Aleja Poprzeczna 6

Oferta archiwalna

Łódź, Górna, Piastów-Kurak, ul. Poprzeczna 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Akacjowa Aleja Poprzeczna 6

6 zdjęć

Akacjowa Aleja Poprzeczna 6
Akacjowa Aleja Poprzeczna 6
Akacjowa Aleja Poprzeczna 6
Akacjowa Aleja Poprzeczna 6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 262 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamentowiec „Akacjowa Aleja ”

Twoja nowa strefa komfortu w Łodzi! Tutaj od razu poczujesz się jak u siebie!

Z dala od ruchliwych ulic i codziennego zgiełku, w kameralnej przestrzeni przy ulicy Poprzecznej 6 powstaje nasza najnowsza inwestycja, w sam raz dla osób poszukujących alternatywy dla domu.

Nasi architekci zaprojektowali 31 wyjątkowo funkcjonalnych mieszkań, które inspirują i stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych. Projekt każdego pomieszczenia powstawał z dużym naciskiem na wygodę i ergonomię. Dla mieszkańców posiadających samochody zapewnione są miejsca parkingowe oraz garażowe. Duże komórki lokatorskie posłużą bardziej wymagającym mieszkańcom np. do przechowania rowerów czy sprzętu narciarskiego dla całej rodziny.

Naszą inwestycję wyróżnia subtelna, nowoczesna linia architektoniczna. Elewacja utrzymana w odcieniach szarości stanowić będzie dyskretne tło dla rzetelnie zaaranżowanej zieleni. Otulony trzema parkami (im. Legionów, Parkiem Miejskim oraz Parkiem im. Dąbrowskiego) apartamentowiec będzie idealnym miejscem do życia dla osób ceniących komfort, spokój, prywatność i nowoczesny styl.

Inwestycja Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 znajduje się na Piastowie-Kuraku, ul. Poprzeczna 6 (2.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K.

Inwestycja Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców VRD Sp. z o.o. Poprzeczna Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wyższa Szkoła Informatyczna Szkoła Podstawowa nr 113 Przedszkole Miejskie nr 72

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Akacjowa Aleja Poprzeczna 6?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bednarska - Unicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 113 w odległości 120 m, Przedszkole Miejskie Nr 72 w odległości 140 m, Poradnia Psychologiczn-Pedagogiczna nr 6 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 350 m znajduje się ALDI, w odległości 470 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Akacjowa Aleja Poprzeczna 6 w odległości 520 m znajduje się Boisko osiedlowe.

Data publikacji: 10.09.2019
Data aktualizacji: 04.01.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Piastowie-Kuraku

Oferty na Piastowie-Kuraku

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: